O mnie

Nazywam się Justyna Rogala i jestem Wedding Plannerem. Pracowałam jako manager w Piekarni Sarzyński oraz Restauracji Pustelnia. Praca w Piekarni pod okiem Pani Igi Sarzyńskiej założycielki „Pracowni Artystycznej Sarzyński” umożliwiła mi poznanie aranżacji słodkich stołów, światowych trendów w dekoracji tortów oraz kompleksowy kontakt z przyszłymi Parami Młodymi. Praca pod okiem Pani Igi dała mi możliwość rozwoju i ukierunkowała mnie na to, co chce robić w życiu.Pełna pasji i motywacji do działania w branży ślubnej wzięłam udział w profesjonalnym szkoleniu u niezwykłe cenionej, a w moim odczuciu najlepszej  konsultantki ślubnej-Pani Ewy Wardęgi-Założycielki “Krainy ślubów”. Na szkoleniu zdobyłam gruntowną wiedzę z zakresu kompleksowej organizacji przyjęcia weselnego na najwyższym poziomie . Dzięki tym doświadczeniom i pracy z profesjonalistami jestem w pełni gotowa do zaplanowania i stworzenia Waszego wymarzonego przyjęcia weselnego.

Wiem, jak bardzo ważny jest ten dzień dla Młodej Pary. Wiem też, jak bardzo potrafi być stresujący… A gdyby tak odjąć stres z nim związany, zmartwienia i miliony rzeczy do załatwienia? Pozostaje jedynie cieszyć się najpiękniejszym dniem Twojego życia.

Konsultant ślubny w Lublinie

Na palcu zalśnił pierścionek zaręczynowy. Przyszła pora na planowanie ślubu oraz towarzyszącego mu wesela, a Wam wciąż brakuje pomysłu na to, jak powinien wyglądać ten wyjątkowy dzień? A może gdzieś w głębi serca kiełkuje obraz wymarzonego dnia, ale obawiacie się, że nie jest ono możliwe do zrealizowania? Zapraszam Was na spotkanie z profesjonalnym konsultantem ślubnym. Jako doświadczony wedding planner z przyjemnością pomogę Wam zaplanować niezapomniane wesele i urzeczywistnić najśmielsze fantazje dotyczące ważnej daty. Spotkajmy się i w swobodnej, przyjaznej atmosferze porozmawiajmy o ślubnych trendach, Waszych zainteresowaniach i pasjach, a także o oczekiwaniach względem planowanej uroczystości oraz towarzyszącej jej imprezy. Łącząc Wasze fantazje z moją wiedzą i doświadczeniem, zaplanujemy najprawdziwsze wesele marzeń.

Wesele z wedding plannerem

Zastanawiacie się, czy warto powierzyć organizację wesela konsultantce ślubnej? Wyobraźcie sobie, że musicie osobiście koordynować najmniejszą drobnostkę związaną z planowaną ceremonią i imprezą. Że załatwianie niezliczonych spraw oraz formalności musicie pogodzić z codzienną pracą, życiem rodzinnym i towarzyskim albo nauką. Czasami jest to bardzo trudne, czasochłonne i stresujące, co umniejsza radość związaną z organizowaniem wesela. Decydując się na wsparcie konsultanta ślubnego, sami decydujecie, jaką część przygotowań złożycie w jego ręku. Wedding planner może zająć się kompleksową organizacją uroczystości weselnych, może również koordynować wyłącznie dzień ślubu i wesela albo podjąć się zrealizowania wybranych elementów imprezy. To Wy decydujecie, w jakiej sferze oczekujecie wsparcia specjalisty, a co wolicie nadzorować osobiście. Bez względu na to, jaki model współpracy wybierzecie, obecność ślubnego konsultanta okaże się dużym udogodnieniem i zdejmie z Waszych głów wiele obowiązków. Dzięki temu będziecie mogli skoncentrować się na sobie, a także istocie tego podniosłego wydarzenia.

Wymarzony ślub w Lublinie i okolicach

Duże miasta, takie jak Lublin, dysponują zazwyczaj rozległym rynkiem usług ślubnych. Jak w ich gąszczu znaleźć zaufanych dostawców i wykonawców? W jaki sposób zaplanować ciekawe atrakcje dla weselników, zorganizować noclegi dla gości lub opiekę dla dzieci? Korzystając ze wsparcia wedding plannera, nie musicie martwić się takimi kwestiami, ponieważ zajmuje się on tym w Waszym imieniu. Impreza tematyczna, ślub plenerowy? A może klasyczne przyjęcie w eleganckiej sali weselnej? Zapraszam do kontaktu, wspólnie sprawimy, że Wasz ślub zyska cudowną oprawę i okaże się niezapomnianym przeżyciem zarówno dla Was, jak i dla zgromadzonych gości.

Brzmi jak wymarzone wesele? Tak, a ja właśnie takie Ci zorganizuje:)

Zapraszam do zapoznania się z ofertą, która znajduje się TUTAJ

W końcu TWOJE WESELE JEST NA MOJEJ GŁOWIE

Oferuję

  • Kompleksową organizację ślubu i przyjęcia weselnego
  • Koordynację samego dnia ślubu i wesela
  • Organizację wybranych elementów
  • Wesela tematyczne
  • Profesjonalne doradztwo
  • Organizację imprez okolicznościowych

Kontakt

Podane przez Ciebie w formularzu kontaktowym dane zostaną wykorzystane w celu kontaktu zwrotnego oraz archiwizacji korespondencji. Administratorem danych osobowych będzie Lubelskie Wesele Justyna Rogala Wedding Planner, NIP: 7162778673 z siedzibą przy ul. Szkolna 11/2, 24-300 Opole Lubelskie, Polska. Będziesz mieć prawo żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz przenoszenia. Jeżeli uznasz, że Twoje dane przetwarzane są niezgodnie z prawem, będziesz mógł wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne, by przesłać formularz kontaktowy.

Ostatnia realizacja

Egzotyka – zobaczcie jak na Lubelskim sprawdza się tak wyjątkowy motyw przewodni wesela

Zobacz więcej
X