Wyszukiwarka

Wedding Planner – dlaczego warto z nim współpracować ?

4 marca 2019

Organizacja ślubu i wesela to bardzo czasochłonne zajęcie, często rozkładające się na przestrzeń kilku – kilkunastu miesięcy. Dobranie, poznanie i sprawdzenie najlepszych usługodawców jest kwestią kluczową od której zależy odpowiednia organizacja całej uroczystości. W trosce o to, aby każda Para Młoda odnalazła bez problemu niezbędne do przygotowania wymarzonego wesela firmy – stworzyłyśmy stronę lubelskiewesele.pl, a na niej katalog firm. Jeśli natomiast nie macie czasu na organizację przyjęcia i zbyt trudno jest wam w codziennym grafiku umieścić jeszcze ten obowiązek, zapraszamy do współpracy z profesjonalnym Wedding Plannerem. Nie wiecie dokładnie kto to jest? Już tłumaczymy.    

Zawód Wedding Planner na zagranicznym rynku weselnym już od wielu lat cieszy się uznaniem i z każdym sezonem prężnie rozwija. Nasze rodzime przyjęcia weselne organizowane są jeszcze w większości przez przyszłych małżonków, ale rola konsultanta ślubnego jest co raz częściej i chętniej doceniana. Pary Młode śmielej oddają wszystkie obowiązki organizacyjne w ręce doświadczonego konsultanta, czekając jedynie ze spokojem na jeden z najpiękniejszych dni wspólnego życia.

Z pewnością spokój o przygotowanie wesela to jedna z największych zaleta współpracy z wedding plannerem, warto jednak poznać inne pozytywne aspekty – zwłaszcza w przypadku planowania swojej własnej uroczystości: 

  • Wedding Planner jest doświadczoną osobą, która organizacje wielu wesel ma już za sobą, co przede wszystkim dla Was oznacza niezastąpioną skarbnicę wiedzy i kompetencji, ale i ochronę przed podjęciem niewłaściwych decyzji, które mogą okazać się tragiczne w skutkach.

  • Odpowiednio zaplanuje czas i we właściwej kolejności zajmie się wszystkim obowiązkami.

  • Przygotuje budżet, ale i zapanuje nad nim i rozliczeniami – z zespołem, restauracją, kierowcą itd.  

  • Świetnie potrafi doradzić w wielu kwestiach – od dobrania najlepszych podwykonawców, po wystrój sali i całą aranżację przyjęcia.

  • Pomoże w przygotowaniu motywu przewodniego uroczystości – ale także w organizacji dodatkowych atrakcji, dekoracji, transportu i noclegu dla gości czy animatora dla dzieci. 

  • Wesprze w doborze strojów, bukietów, upominków dla gości oraz w wyborze tortu weselnego oraz słodkiego stołu.

  • Często może podsunąć oryginalne i niespotykane dotąd pomysły, co z Waszego wesela uczyni uroczystość bardzo prywatną i unikatową.

  • Jest pośrednikiem pomiędzy Parą Młodą a usługodawcami, którzy zaangażowali się w projekt przygotowania wesela – jest to niesamowita OSZCZĘDNOŚĆ CZASU DLA PRZYSZŁYCH MAŁŻONKÓW I NIEKIEDY NERWÓW.

  • Zna na wylot trendy i rozwiązania na czasie – co nawet w przypadku wprowadzenia małych elementów do Waszego przyjęcia może okazać się świetną innowacją.

  • W dniu ślubu i wesela dopilnuje każdego szczegółu, o który Młoda Para nie będzie musiała się już martwić, dzięki czemu w pełni będziecie mogli oddać się swojej uroczystości. 

Praca Wedding Plannera to przede wszystkim niesamowita przyjemność i satysfakcja, a możliwość uczestniczenia w celebracji miłości dwojga ludzi podczas dnia ich zaślubin jest doświadczeniem, które wyjątkowo motywuje do pracy. Profesjonalny konsultant ślubny łączy w sobie role psychologa, koordynatora, doradcy i obiektywnej osoby charakteryzującej się wyjątkowym opanowaniem – czyli wszystko to, dzięki czemu scenariusz idealnej uroczystości przebiegnie dokładnie tak jak sobie wymarzyliście. 

Jeśli macie jakieś pytania, coś Was nurtuje lub po prostu czegoś jesteście ciekawi zapraszamy do naszej Wedding Plannerki – Justyny Rogali – dobrej wróżki, która wyczaruje Wam uroczystość wprost ze snów. Justyna jest profesjonalistką dla której przede wszystkim to czego Państwo Młodzi chcą, oczekują i o czym marzą jest najważniejsze – dlatego zawsze podchodzi do każdego zlecenia indywidualnie. Każdy kolejny ślub i wesele jest dla niej wspaniałym wyzwaniem, ale i kolejną okazją do owocnej współpracy i dołożenia cegiełki do ogromnego imperium szczęścia dwojga ludzi.

Więcej szczegółów znajdą Państwo tutaj: https://lubelskiewesele.pl/wedding-planner/, natomiast w zakładce kontakt możecie zadać pytanie lub się poradzić. Zapraszamy! 🙂

Do następnego wpisu! 

Podziel się tym postem

X