Wyszukiwarka

UPOMINKI DLA GOŚCI – CAKE POPS

13 grudnia 2019

O upominkach dla gości pisałyśmy już nie raz i zapewne nie będzie to nasze ostatnie spotkanie z Wami w tej sprawie 😉 Jeśli jesteście na etapie planowania swojego przyjęcia, ten temat z pewnością Was zaciekawi, zwłaszcza z uwagi na fakt, że jedną z najpiękniejszych form podziękowania macie na wyciągniecie ręki.

Zdjęcie pochodzi z archiwum One Sweet Day

Co na upominki dla gości weselnych?

Upominki dla gości weselnych to świetna forma podziękowania za obecność, a często i pomoc w przygotowaniach. Idealną formą wdzięczności, która z każdym sezonem zdobywa coraz większe grono miłośników, są cake popsy.

Jeśli i Wy planujecie w taki sposób podziękować swoim gościom, przedstawiamy Wam One Sweet Day, czyli Panią Kasię, która od lat już ozdabia swoimi umiejętnościami przyjęcia weselne. Idąc z duchem czasu, tworzy piękne słodkie ozdoby, które są równe pyszne co efektowne. Jedną z ulubionych form zarówno elementów słodkiego stołu, jak i upominków dla gości są właśnie cake popsy.

Zdjęcie pochodzi z archiwum One Sweet Day

Prezenty dla gości weselnych

Cake pops, czyli ciastko na patyku. Jedna z najsmaczniejszych i najbardziej efektownych form słodkości na stole weselnym, która także doskonale sprawdza się w roli upominku dla gości.

Charakterystyczny wygląd, doskonały smak i piękne opakowanie – cake pops to ulubieniec dzieci i dorosłych! Przywędrowały one do nas z zachodu, z miejsca podbijając serca Par Młodych i weselników.
W dzisiejszym wpisie chcemy zapoznać Was z jednym z lubelskich usługodawców, który tę słodką formę podziękowań, wykonuje z niezwykłą dbałością o najmniejszy nawet detal.

Zdjęcie pochodzi z archiwum One Sweet Day

Lizaki cake pops

Główną zaletą cake popsów jest to, że ich wygląd jest w pełni zależny od oczekiwań Pary Młodej. Pani Kasia wykonuje cake popsy w dwóch oryginalnych smakach: czekoladowy z nutą migdałową oraz o smaku kokosowym. Kolorystykę i dekorację zawsze uzgadnia z Parą Młodą, istnieje wiele możliwości, które w najlepszy z możliwych sposobów wizualizują oczekiwania przyszłych małżonków. Z uwagi na różnorodność i całokształtu wykonania, cake popsy idealnie wpasowują się w motyw przewodni przyjęcia i aranżację.

Idealną kropką nad i, są urocze białe pudełeczka z okienkiem, w które lizaki cake pops są zapakowane. Uzupełnieniem, które doskonale wyraża uczucia, jest spersonalizowany bilecik, dołączony do pudełeczka. Treść liściku zależy od Pary Młodej i tego, co pragnie przekazać swoim gościom.

Zdjęcie pochodzi z archiwum One Sweet Day

Jeżeli zaciekawiłyśmy Was tym wpisem i uważacie, że cake popsy to idealna forma podziękowania dla Waszych Gości zachęcamy do odwiedzenia profilu One Sweet Day

Zdjęcie pochodzi z archiwum One Sweet Day

Podziel się tym postem

X