Wyszukiwarka

Organizacja ślubu i wesela to sztuka, w której liczy się każdy detal. Jednym z nich są zaproszenia na ślub, które spełniają funkcję praktyczną, a dodatkowo wyrażają upodobania Pary Młodej – preferowaną przez nią stylistykę, a nawet zainteresowania. Możliwości w tym zakresie są dziś niemal nieograniczone, a sprawdzone drukarnie czy projektanci są w stanie stworzyć zaproszenia ślubne, jakich jeszcze nie było.

Czytaj więcej

Piękne zaproszenia ślubne w Lublinie

W Lublinie i całym województwie lubelskim nie brakuje firm oferujących piękne zaproszenia na ślub. Nowoczesne technologie pozwalają zaprojektować je w zupełnie nowatorskiej odsłonie, np. na deseczkach lub płytach winylowych, choć większość z nich to tradycyjne karty wręczane w stylistycznie dopasowanych do nich kopertach. Wśród wielu propozycji, które można podziwiać na zdjęciach prezentowanych przez poszczególne firmy, można znaleźć np. zaproszenia na papierze barwionym w masie, papierze bawełnianym, na kartonie czy z drukiem letterpress.

Jakie zaproszenia na ślub wybrać?

Wybór zaproszeń ślubnych jest ogromny – można zdecydować się na te prostokątne, kwadratowe, a nawet sześcio- czy ośmioboczne. Nie bez znaczenia jest również styl, w jakim utrzymane będą kartoniki. Pośród popularnych wzorów inspirowanych stylistyką boho znajdują się także skromne modele rustykalne oraz eleganckie zaproszenia glamour. Zaproszenia ślubne bardzo często zdobi motyw roślinny lub ornamenty, ale to zaledwie ułamek tego, co oferują firmy sprzedające takie produkty. Jeśli szukasz w Lublinie modnych oraz eleganckich zaproszeń na ślub i wesele, już teraz wybierz z naszego katalogu wykonawcę, któremu zlecisz ich wykonanie!

WEDDING

PLANNER

Twoje wesele na mojej głowie

Sprawdź Naszą Ofertę

X