Szczegóły

Cena: 70 zł

Lekcje tańca dla narzeczonych
Niedługo bierzesz ślub i chcesz zaskoczyć swoich gości pierwszym tańcem albo zrobić taki prezent specjalnie dla rodziców? Zapraszam do skontaktowania się, omówimy szczegóły współpracy 🙂

60 zł – 45 min
70 zł – 1h Z dojazdem do klienta i dostosowaniem się do możliwości czasowych! lub zajęcia na sali [+ 20zł do ceny]

Do tej pory wszystkie moje pary tańczyły na swoim ‚małym’ kawałku podłogi:) Do choreografii pierwszego tańca wcale nie potrzeba wielkich sal:) Wystarczy średniej wielkości pokój, a ja dojadę wszędzie i oszczędzę Wam czasu:) A jeżeli chcecie to na sali też zatańczymy:)

Nauka indywidualna dla par z autorską choreografią i doborem piosenek na życzenie klienta gwarantują pełen sukces i świetne wrażenie na Twoim weselu 🙂 Jestem również otwarta na niestandardowe, szalone propozycje, wszystko zależy od Was czy zechcecie spokojnego walca, ogniste tango czy oryginalny układ do jednej z wielu znanych, nowych czy starych piosenek:) -oferuję pomoc w wyborze utworu do tańca, można skorzystać z list utworów, które mam – utwór przygotowuję również pod kątem technicznym: skracanie, cięcie, zwalnianie tempa itp by był idealny i już o nic -każda choreografia jest inna i nie ma dwóch takich samych tańców, co gwarantuje taniec jedyny w swoim rodzaju 🙂

Oprócz tego chętnie też nauczę Cię podstaw najpopularniejszych tańców, dzięki którym poczujesz się pewniej na parkiecie nie tylko na swoim weselu, ale również na różnych innych imprezach.
Jestem tancerką od 20 lat, Dyplomowanym instruktorem tańca ze skończonymi studiami pedagogicznym. W 2013 zostałam laureatką ogólnopolskiego konkursu tanecznego adidas women, gdzie w nagrodę brałam udział w największych warsztatach szkoleniowych dance-fitness na świecie w Rio de Janeiro.

Prowadziłam zajęcia dla różnych grup wiekowych zarówno w kraju jak i za granicą. Zaufało mi już mnóstwo par, osób prywatnych, placówek oraz instytucji. Sprawdź i sam się przekonaj:)

http://www.facebook.com/taniec.dzieci.lublin
http://www.facebook.com/inspirujsiebie

Przykładowa klasyczna choreografia mojego autorstwa, więcej można również znaleźć na moim Youtube:

Kontakt, informacje i zapisy w wiadomości lub pod nr telefonu:
787 011 713

p.s. Kochani! Bardzo często dostaję od Was wiadomości i telefony na tzw. „ostatnią chwilę”. Niestety nie ma takiej możliwości, żebym 2 tygodnie przed ślubem przygotowała taniec. Po pierwsze ze względów czasowych, bo prawie wszystkie możliwe terminy na chwilę obecną mam pozajmowane. a po drugie – 2 tygodnie to naprawdę mało jeżeli chodzi o naukę, zapamiętanie i wyszlifowanie elementów technicznych, żeby to ładnie wyglądało. Nie toleruję robienia czegoś na szybko i na pół gwizdka. Wszystko musi być zrobione na najwyższym poziomie moich i Waszych możliwości, a do tego potrzeba pracy.
Także planujcie Wasz taniec minimum 2 miesiące wcześniej. Serdecznie zapraszam 🙂

X