Moc Uśmiechu- Centrum Rozrywki Kreatywnej

Atrakcje weselne

Szczegóły

Weselny Klimat i nasza animacja to sprawdzone połączenie uśmiechu, zabawy oraz pięknych relacji!

Czas z nami to moc niezapomnianych wrażeń zarówno dla dzieci i dorosłych. Doświadczenie, kreatywność, nieszablonowe podejście do pracy z drugim człowiekiem- to nasz pomysł na nową jakość dobrej zabawy niezależnie od wieku.

Moc uśmiechu to połączenie pasji oraz wiedzy zdobywanej przez lata o tym, jak rozwija się młody człowiek oraz co zrobić by pomóc mu się rozwijać. Wszystko po to, aby zabawa była bezpieczna, ale przede wszystkim- miała charakter rozwojowy. Wierzymy także, że dzieci mają głos i to one przy naszej pomocy tworzą coś wyjątkowego.

​​​Poza animacją proponujemy usługi szczudlarza- anioł na szczudłach jako niecodzienna i nieznana atrakcja w naszych rejonach. Efekt zaskoczenia gości- gwarantowany!

Pracujemy na nowoczesnym, sprawdzonym sprzęcie. Postaraliśmy się już o uśmiech wielu dzieci-potwierdzają to opinie o naszej animacji. Jesteśmy pewni, że wywołam go również u Państwa gości! Prowadzimy także opiekę nocną nad najmłodszymi- aby dorośli mogli w spokoju – już bez najmłodszych bawić się i świętować.

​W razie konieczności wystawiamy fakturę.

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą!​

​Postaw na Moc uśmiechu już dziś!

X