Szczegóły

Cena: 1000 zł

Szukasz oryginalnej atrakcji na swoją imprezę? Co powiesz na korzystniejszą cenowo alternatywę dla klasycznego barmana?

Poznaj Barmixa, który perfekcyjnie obsłuży Ciebie i Twoich gości. To automatyczny barman, oferujący aż 80 profesjonalnie skomponowanych drinków i i shotów na bazie wódki, whisky, ginu czy rumu. To Ty decydujesz, które z ośmiu wyjątkowych menu zaserwuje na Twojej imprezie.

Oprócz samego urządzenia do dyspozycji masz cały zestaw barmański, a w nim:
– stół z eleganckim czarnym obrusem;
– szklanki;
– shaker do shotów;
– patera z owocami;
– pojemnik na lód;
– eko słomki i serwetki.

Wszystko dostosujemy do Twoich potrzeb. Bez problemu np. możemy rozłożyć urządzenie na innym, wyznaczonym przez Ciebie stole, a także zapewnić Ci naszą kostkarkę.

Transport do 40km (w obie strony od Lublina) jest całkowicie bezpłatny. Zakupów niezbędnych artykułów jak soki i syropy możemy dokonać za Ciebie i to bez żadnych marż na produktach.

Sama obsługa Barmixa jest prosta i intuicyjna. Wystarczy chwila, a przeszkolimy Ciebie lub wyznaczoną przez Ciebie osobę do uzupełnienia płynów, gdyby zaistniała taka potrzeba podczas imprezy. Możesz także zdecydować się na naszą obsługę, a z chęcią wszystkim się zajmiemy w tym wyjątkowym dla Ciebie dniu. Nie wymagamy talerzyków 🙂

Ta zupełna nowość na rynku eventowym doskonale sprawdzi się zarówno na weselu, imprezie firmowej jaki przyjęciu dla dzieci, dla których mamy specjalne i równie pyszne menu bezalkoholowe.

Jesteś zainteresowany lub masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami w najwygodniejszy dla Ciebie sposób.

Odwiedź także naszą stronę na facebooku: Barmix QuickDrink oraz instagrama: barmix_quickdrink

X