One Sweet Day

słodki stół, upominki dla gości, słodki upominek dla gości, one sweet day, Łuków , Lublin

O nas

Tradycja słodkiego stołu przywędrowała do nas zza oceanu, zadomawiając się na dobre. Cudownie smakuje, pięknie wygląda i do tego potrafi idealnie podkreślić motyw wesela. Spychając na dalszy plan inne atrakcje, już dawno stał się ulubionym elementem gości weselnych.

Jeśli planujecie na swoim przyjęciu Candy Bar gwarantujemy, że One Sweet Day w pełni odpowie Waszym oczekiwaniom! Firma, która powstała z pasji i zamiłowania do tworzenia efektownych i smacznych ozdób przyjęć weselnych, które na długo zapadają w pamięć. Sława i smak słodkich stołów Pani Katarzyny Grzywacz już dawno wyszły poza granice naszego województwa, stając się docenianymi dziełami sztuki cukierniczej przez prasę i indywidualnych klientów. Każda aranżacja przygotowana jest z dbałością o szczegóły i odwzorowanie oczekiwań Państwa Młodych, tak aby potwierdzeniem na ich zadowolenie była radość gości.

Słodki stół na wesele

Odpowiednio przygotowane i dobrane rodzaje słodkości idealnie dopasują się do nawet najbardziej wymagających podniebień – od miłośników bardzo słodkich czekoladek po zwolenników owocowych, lekkich deserków. Słodkie wyroby kuszą smakiem oraz równie słodkimi kolorami! Każdy z gości znajdzie tu coś dla siebie – indywidualne projekty zapewniają gościom dostosowanie się do ich potrzeb i preferencji. Klasyczne rozwiązania i tradycyjne wypieki w innowacyjnej odsłonie to z pewnością miłe zaskoczenie wnoszące powiew świeżości nadający osobisty charakter całkowitej aranżacji.

Jednak na całokształt słodkiego stołu składa się nie tylko część przeznaczona do konsumpcji. W całkowitej kompozycji nie ma miejsca na przypadek – odpowiednie zaaranżowanie i ustawienie wszystkich elementów gwarantuje nie tylko uciechę dla podniebienia, ale i dla oka. One Sweet Day zajmuje się kompleksowo całkowitym przygotowaniem projektu słodkiego stołu – od doboru naczyń i ustawienie dekoracji, poprzez przygotowanie wszystkiego w dniu uroczystości po odbiór naczyń. Doświadczenie i umiejętności Pani Kasi gwarantują spójność z resztą dekoracji weselnej i pięknie zagospodarowany słodki kącik, do którego wszyscy z pewnością będą chętnie zaglądali.

Powierzając realizacje słodkiego stołu One Sweet Day możecie być pewni pięknego i smacznego dopełnienia całkowitej stylizacji wesela. Wystarczy, że opowiecie o swoich marzeniach, a Pani Kasia zmieni te marzenia w element wesela, który zachwyci Was i Waszych gości!

Oferujemy

  • Aranżacja słodkiego stołu
  • Podziękowania dla gości
  • Torty
  • Dobór naczyń, pater ozdobnych
  • Dobór dekoracji, świec, świeczników
  • Girlandy balonowe
  • Ścianki za słodkim stołem
  • Balony pompowane helem

Kontakt

X