Biały Ford Mustang

samochód do ślubu, samochod do slubu lublin, samochod do slubu, ford mustang lublin, ford mustang, auto do ślubu, samochod na wesele, ford mustang na wesele

O nas

Jesteście jedną z tych Par Młodych, dla których luksus i wygoda powinny iść w parze z zamiłowaniem do motoryzacji? Marzycie w tak niezwykłym dniu poczuć się jeszcze bardziej wyjątkowo, wyróżniając się na tle standardowych wyborów? Trafiliście idealnie!

Przedstawiamy Wam perełką amerykańskiej motoryzacji: Ford Mustang! Niesamowite brzmienie silnika, sportowa sylwetka i nieskazitelna biel to aspekty, które w połączeniu stworzą doskonałe tło dla jednego z najważniejszych wydarzeń w Waszym życiu. Model świetnie dopasowany do Par, które chcą same „usiąść za kółkiem” tej sportowej machiny. Silnik o mocy 310 koni to gratka nie tylko dla oddanych pasjonatów motoryzacji. Szykowne wnętrze w komfortowym wydaniu sprawi, że jedna z Waszych pierwszych wspólnych podróży stanie się niezapomniana. Ford Mustang to rozwiązanie doskonałe, jeśli poszukujecie auta do ślubu, które zapamiętają wszyscy.

Oferujemy

  • Samochód prowadzony przez Parę Młodą

Kontakt

X