Ford Mustang GT

samochód do ślubu, samochod do slubu lublin, samochod do slubu, ford mustang lublin, ford mustang gt, auto do ślubu, samochod na wesele, ford mustang na wesele

O nas

Wybór auta do ślubu to temat równie ekscytujący dla Panny Młodej, co przyszłego małżonka. Decyzję narzeczeni coraz częściej podejmują wspólnie, a konfrontacja marzeń i oczekiwań z możliwościami to jeden z najprzyjemniejszych punktów organizacji przyjęcia weselnego i uroczystości ślubnej.

Jeśli jesteście jedną z tych Par, a casting na wymarzony samochód do ślubu jeszcze przed Wami to mamy dla Was prawdziwą perełkę. I choć chcemy zaproponować dostojnego wierzchowca, to w zanadrzu mamy całe stado, a dokładnie 450 koni. Drodzy narzeczeni, przed Wami klasyka amerykańskiego rynku motoryzacyjnego i niejedno niespełnione marzenie miłośników motoryzacji: FORD MUSTANG GT to mechaniczna bestia wyposażona w pięciolitrowy silnik V8 i skrzynię manualną. Jako przedstawiciel tzw. muscle car, charakteryzuje się sportową linią i wysokimi osiągami. Elegancka czerń auta doskonale zgrywa się ze ślubnym przystrojeniem w każdym odcieniu, a piękne wykończenie wnętrza to idealne tło do zdjęć i uśmiechu zadowolenia. Idealny dla miłośników przyjemnego dreszczyku adrenaliny i ikon popkultury motoryzacyjnej zza Oceanu.

Ford Mustang GT dostępny w naszym katalogu to auto, które wynajmując, możecie sami poprowadzić, a wraz z wyjątkowością pierwszej wspólnej podróży, niewątpliwie zapewnicie sobie iskierkę zdumienia w oczach gości. Jesteście zainteresowani? Chcecie więcej informacji? Zapraszamy do kontaktu!

Oferujemy

  • Samochód prowadzony przez Parę Młodą

Kontakt

X