Restauracja Kameralna

sala weselna, miejsce na wesele, puławy

O nas

Restauracja Kameralna to zakątek w Puławach, gdzie poza wyśmienitą kuchnią staropolską, odnajdziecie miejsce idealne do zorganizowania swojego wesela. Przestrzeń dwóch sal oddanych do użytku gości, pozwala na przygotowanie przyjęcia dla 150 osób, a profesjonalizm obsługi, bacznie dba o każdy szczegół i komfort Waszej zabawy. Sale są w pełni klimatyzowane oraz dostosowane do preferencji – jeśli nasi goście sobie tego życzą sale dzielimy na dwie części – jadalną i taneczną.

Dania przygotowywane na miejscu przez doświadczonych kucharzy, z pewnością przypadną do gustu każdemu, a dostosowanie się do wymogów Klientów jest priorytetem, podczas ustalania menu. W trosce o wygodę, Kameralna udostępnia też pokoje zapewniające najwyższy standard oraz gwarancję wypoczynku. W okresie letnim, piękny ogród Restauracji nie tylko zdobi przestrzeń, ale jest i jednym z ulubionych miejsc naszych gości, którzy podczas wesela znajdują tu chwilę spokoju na łonie natury. Dostosowany parking, nie zaskoczy na pewno brakiem miejsca, a doskonała lokalizacja całego obiektu nie sprawia najmniejszych problemów dla przyjezdnych.

Jeżeli szukacie osoby, która pomoże Wam we wszystkim KLIKNIJCIE TUTAJ. Razem stworzymy coś wspaniałego! Zapraszam do zapoznania się z ofertą TUTAJ.

Oferujemy

  • Przyjęcie do 150 osób
  • Ślub w plenerze
  • Stół serowy
  • Stół rybny
  • Parking

Kontakt

X