Art Snow Yana Khmelevskaya

portret, kolorowa magia, kolorowy plusk, portrety, art show, Yana Khmelevskaya, podziękowania dla rodziców, podziękowania

O nas

Wyjątkowość każdego przyjęcia weselnego jest zasługą jego indywidualności. Najmniejsze nawet szczegóły składające się na jego całość, dzięki swojej osobliwości potrafią zbudować wyjątkową atmosferę, będącą pięknym odzwierciedleniem uczucia dwojga ludzi. Jednym z takich szczegółów, wkradającym się coraz śmielej w serca par młodych są atrakcje weselne. Dobór odpowiedniej nie tylko zapewni piękne wspomnienia pełne uśmiechu i łez wzruszenia, ale także w niezwykły sposób opowie historię miłości.

Yana Khmelevskaya, członek Białoruskiego Związku Projektantów, to artystka-projektantka, która zajmuje się szybkim rysowaniem obrazów za pomocą wyjątkowych metod.

„Wystawa gwiazd” to technika z wykorzystaniem niewidzialnej farby. Obsypywana tysiącem migoczących cząsteczek tworzy ekskluzywne dzieło, będące jednocześnie niezwykłą pamiątką. Podczas weselnego show, obserwatorzy do samego końca nie widzą, co powstaje na płótnie. Aby dostosować się do indywidualnych potrzeb Yana, daje Parom młodym możliwość wybrania koloru płótna, dodatków i rozmiaru.

„Colourful splash” to zupełnie nowa technika malarska, która charakteryzuje się niezwykłą starannością, wysoką dynamiką i szybkością wykonania. Podczas przedstawienia Yana maluje płótno przezroczystą farbą, a następnie wypełnia je wielobarwnymi farbami-i natychmiast portret lub kompozycja pojawia się na płótnie. Goście mogą obserwować, każdy etap powstawania dzieła.

„Magia koloru” to z kolei technika, która polega na obracającej się sztaludze, na której Yana maluje płótno przezroczystą farbą, a następnie obsypuje je kolorowym piaskiem – tworząc magiczną kompozycję na płótnie.

Yana Khmelevskaya to artystka, dla której możliwość dzielenia się pięknem oraz miłością do sztuki, z ludźmi to największy sukces w życiu. Dzięki pasji i zamiłowaniu do tworzenia w niezwykle osobliwy sposób historii miłosnych sama stała się częścią niejednej pięknej historii weselnej. Opracowane programy, które przedstawia Gościom weselnym to odzwierciedlenie nie tylko niesamowitego talentu, ale też wyjątkowej nici porozumienia, uczuć, relacji i ludzi, o których opowiada.

Sztuka Yany płynie prosto z serca, ku radości i miłości serca, dla których tworzy. Zapraszam na konto na Youtube, aby zobaczyć techniki wykonania tych pięknych portretów KLIKNIJ

Oferujemy

  • Portret metodą „Magia koloru”
  • Portret metodą „Colourful splash”
  • Portret metodą „Wystawa gwiazd”

Kontakt

X