Kelnerzy na wesele Wit-Staff

obsługa na wesele, kelnerzy na wesele, kerner

O nas

Podczas każdego przyjęcia weselnego odpowiednia oprawa kelnerska to podstawa. Wykwalifikowani ludzie, którzy zadbają o najmniejszy szczegół przyjęcia i dopilnują, aby przebiegało ono prawidłowo i bez zarzutu to skarb, dzięki któremu Para Młoda oraz goście ze spokojem mogą oddać się chwili.

Załoga kelnerska, którą Wam przedstawiamy liczy 32 osoby w tym 17 dziewczyn oraz 15 chłopców. Są to profesjonaliści z ponad 7 letnim doświadczeniem, nabytym podczas obsługiwania ok 120 wesel w swojej karierze. Do każdego przyjęcia podchodzą indywidualnie dopasowując się do potrzeb i oczekiwań klientów. W zakresie obowiązków mieści się: obsługa przyjęcia, sprzątanie po zakończeniu- w tym mycie podłóg i praca na zmywaku, kelnerzy zajmują się wszystkim do samego końca przyjęcia. Istnieje również możliwość skorzystania z pokazu synchronicznego- rodzaj widowiskowego podawania dań na srebrnej zastawie Parze Młodej i świadkom. Jest to oryginalna ozdoba przyjęcia, nadająca elegancji.

Załoga posiada własne białe wózki kelnerskie wykonane z plexi, dzięki czemu są one ciche i funkcjonalne. Kelnerzy dysponują 7 wózkami, a także maszyną do krojenia ciasta. Osobą, która dzierży obowiązek dopilnowania systemu pracy kelnerskiej jest menadżer kelnerów, do którego obowiązków należy również:

  • powitanie Państwa Młodych
  • nadzór nad sprawnym i szybkim wydaniem posiłków
  • stały kontakt na linii kelner- kuchnia
  • krojenie tortu weselnego
  • nadzór nad alkoholami
  • porządek w toaletach

Wszystkich kelnerów obowiązuje również weselny dress code.

Pierwszy dzień: kobiety – czarne spodnie lub spódnica, biała koszula, czarne buty i czerwone muchy; mężczyźni – czarne koszule, spodnie, buty oraz mucha.

Drugi dzień: kobiety – czarne koszule, spodnie lub spódnica, czarne buty oraz czerwone krawaty; mężczyźni – czarne spodnie, koszule oraz czerwone szelki.

Cennik w przypadku usługi kelnerskiej wynosi:

Pierwszy dzień – 380 zł/ 1 kelner, drugi dzień – 14 zł/h.

Menadżer: pierwszy dzień – 550zł, drugi dzień – 17 zł/h.

W przypadku, kiedy w swoim lokalu nie dysponujecie odpowiednio wykwalifikowanymi ludźmi, lub planujecie ślub w plenerze i potrzebujecie zaufanej załogi to świetne rozwiązanie. Nienaganna załoga kelnerska to niezbędny element każdego przyjęcia, które ma wywołać satysfakcję i uśmiech na twarzach gości.

Jeżeli szukacie osoby, która pomoże Wam we wszystkim KLIKNIJCIE TUTAJ. Razem stworzymy coś wspaniałego! Zapraszam do zapoznania się z ofertą TUTAJ

Oferujemy

  • Profesjonalna obsługa
  • 32 kelnerów
  • Wieloletnie doświadczenie
  • Szybkie serwowane posiłków

Kontakt

X