Szklana Stodoła

Szklana stodoła, miejsce na wesele, stodoła, ślub w plenerze, Lublin, Motycz, sala na wesele

O nas

Szklana Stodoła już od jakiegoś czasu stała się na Lubelszczyźnie synonimem doskonałego przyjęcia weselnego. Przeszklony budynek o powierzchni 430 m2, usytuowany w Motyczu, pośrodku ogrodu przepełnionego zielenią – to idealna lokalizacja dla Par Młodych planujących wesele w naturalnych klimatach.

Główną myślą, jaka przyświecała właścicielom – Aleksandrze i Tadeuszowi Jakubczykom podczas projektowania – było stworzenie miejsca, do którego można uciec od pędu i zgiełku codzienności miejskiej. I tak się stało! Uroczysko Motycz wkomponowane w scenerie flory i fauny w subtelny sposób podkreśla otoczenie i napawa spokojem.

Wesele w stodole

Sala Szklanej Stodoły to powierzchnia, która jest w stanie pomieścić 190 Gości. Wykończenie wnętrza w nienarzucający się sposób pozwala osadzić tutaj każdą aranżację nawiązującą do natury, której doskonałym tłem są przeszklone ściany pięknie eksponujące widok za oknem. Nie tylko rustykalne i podobne tematy przewodnie się tutaj sprawdzą – dzięki prostemu designowi, przy odpowiednim zastosowaniu detali, każda aranżacja będzie wyglądała pięknie i niepowtarzalnie. Naturalne kolory, drewno i wysublimowany minimalizm to gwarancja sukcesu każdej dekoracji weselnej.

Niewątpliwie jednym z najbardziej pozytywnych aspektów Szklanej Stodoły jest tworzony i pielęgnowany przez właścicieli 30-letni ogród, z tysiącem drzew, krzewów i kolorowymi kwiatami. Urok miejsca został doceniony w 2017 roku, kiedy Szklana Stodoła znalazła się na liście 10 najpiękniejszych miejsc, gdzie można zorganizować ślub plenerowy. Czego doskonałym potwierdzeniem są liczne Pary Młode, które co roku korzystając z możliwości, organizują tutaj swój ślub. Całość ogrodu skomponowana w angielskim stylu cieszy wizualnymi aspektami, ale i pozwala napawać się Gościom odgłosami natury, które otaczając Szklaną Stodołę koją, wprowadzają w stan błogiego relaksu. Dostępne jest również patio o powierzchni 100 m2 i plac grillowy z kamienną wędzarnią oraz miejsca na ognisko.

Sesja zdjęciowa w szklanej stodole

Otoczenie Uroczyska Motycz niejednokrotnie jest też doceniane podczas organizacji sesji zdjęciowych. Naturalna scenografia doskonale sprawdza się na fotografiach, które po latach stanowią niezwykle uroczą pamiątkę.

Ze szczególną uwagą, zadbani zostali również najmłodsi Goście. Przygotowany plac zabaw oferuje nie tylko huśtawki i piaskownicę, ale również domek na drzewie i leszczynowy tunel. To doskonała alternatywa dla dzieci, która umożliwia doskonałą zabawę na świeżym powietrzu.

Pozytywnych aspektów organizacji przyjęcia weselnego w Szklanej Stodole jest wiele! Jeśli cenicie sobie bliskość z naturą i chwilowe rozstanie z szarą codziennością – to tutaj czas płynie zdecydowanie wolniej, pozwalając rokoszować się tym, co tu i teraz. Organizując uroczystość weselną na terenie Uroczyska Motycz, możecie być pewni, że zarówno Wy jak i Wasi Goście ze spokojem będziecie mogli oddać się aurze romantycznego nastroju i celebracji wyjątkowych, wspólnie spędzonych chwil.

Sprawdźcie sami: http://szklanastodola.pl/

Jeżeli szukacie osoby, która pomoże Wam we wszystkim KLIKNIJCIE TUTAJ. Razem stworzymy coś wspaniałego! Zapraszam do zapoznania się z ofertą TUTAJ.

Oferujemy

  • Przyjęcie do 190 osób
  • Ślub w plenerze
  • Otwarta przestrzeń do dowolnej aranżacji
  • Zaplecze cateringowe
  • Kort tenisowy
  • Parking na ok. 45 samochodów
  • Miejsce na grilla i ognisko
  • Plac zabaw
  • Domek na drzewie

Kontakt

X