Restauracja Amperia

Nałęczów, miejsce na wesele, sala weselna, przyjęcie po ślubie cywilnym, kameralne przyjęcie,

O nas

W poszukiwaniu miejsca na wesele, dla wielu Par Młodych kluczowym aspektem jest lokalizacja. Jeśli cenicie sobie spokojną, urokliwą okolicę, możecie być pewni, że Centrum Szkoleniowo-Wypoczynkowe ENERGETYK, w pełni odpowie na wasze potrzeby.

Położony w jednym z najbardziej urokliwych miast Lubelszczyzny, przepełnionym szklakami turystycznymi i urokami otaczającej przyrody, tuż obok jednego z najnowocześniejszych obiektów – Uzdrowiska Nałęczów.

Restauracja ze względu na lokalizację umożliwia nie tylko dostęp do piękna przyrody, ale pozwala też podziwiać ją z balkonów Hotelu, z których rozpościera się wspaniały widok na Dolinę Nałęczowską. Obiekt oferuje swoim Gościom 3 sale weselne.

Dla zwolenników kameralnych przyjęć, podczas rodzinnego spotkania po ślubie idealnie sprawdzi się jedna z dwóch mniejszych sal, w których urządzicie przyjęcie do 40 osób. Przestrzeń ta dysponuje również tarasem, który szczególnie w okresie letnim jest jednym z ulubionych miejsc gości. Urok łona natury i świeże powietrze pozwalają doskonale się zrelaksować i odprężyć.

Miejsce na wesele – Lubelszczyzna

Jeśli jesteście miłośnikami przyjęć skupiających większe grono bliskich, do Waszej dyspozycji pozostaje większa sala – bankietowa. Uroczystość zorganizowana w tym pomieszczeniu pomieści do 150 gości, a eleganckie wnętrze idealnie będzie komponować się z gustowną aranżacją. Nienachalny, skromny, retro wystrój zapewne przypadnie do gustu zwolennikom artystycznej konwencji lubelskiego piękna.

Profesjonalna obsługa, fachowo wyszkolona pod kątem organizacji i koordynacji przyjęć weselnych, dopilnuje abyście byli w pełni zadowoleni i spokojni o każdy aspekt waszego wyjątkowego dnia. Hotel Energetyk dysponuje również bazą noclegową. Do dyspozycji gości oddane są przestronne, funkcjonalnie urządzone pokoje. Uczestnicy wesela mogą korzystać ze specjalnie przygotowanych pakietów, a Para Młoda otrzymuje apartament w prezencie. Ze względu na doskonałą lokalizację i możliwości drugi dzień wesela często organizowany jest w formie grilla. Nieco mniej zobowiązujący charakter przyjęcia pozwala poczuć się w pełni swobodnie i oddaj celebracji chwili. Teren otaczający obiekt sprzyja rodzinnym spacerom, a położona 9 minut drogi od hotelu pijalnia wody mineralnej, to często odwiedzana atrakcja.

Jeżeli szukacie osoby, która pomoże Wam we wszystkim KLIKNIJCIE TUTAJ. Razem stworzymy coś wspaniałego! Zapraszam do zapoznania się z ofertą TUTAJ.

Oferujemy

  • Przyjęcia do 150 osób
  • Kameralne przyjęcia do 40 osób
  • 60 pokoi noclegowych
  • Apartament dla Pary Młodej w cenie
  • Przestronny taras
  • Grill

Kontakt

X