Pensjonat Kazimierski

miejsce na wesele, przyjęcie po ślubie cywilnym, sala weselna, wesele,

O nas

Możliwość zorganizowania ślubu i wesela w Kazimierzu Dolnym, to niewątpliwie spełnienie marzeń wielu Par Młodych. Przepiękna okolica, atmosfera nadwiślańskiego miasteczka i doskonale utrzymana architektura, to gwarancja przepięknych wspomnień z tego wyjątkowego dnia. Jednym z miejsc, gdzie bez wątpienia uroczystość ślubna i weselna, odbyć się może w bajkowej scenerii jest Pensjonat Kazimierski. Położony w centrum miasteczka hotel to idealne rozwiązanie dla Par, które cenią sobie nowoczesność osadzoną w klimatycznym miejscu i harmonizującą z historyczną kompozycją uroku Kazimierza Dolnego.

Weselna sala bankietowa – Kazimierz Dolny

Wychodząc naprzeciw Parom Młodym i ich oczekiwaniom Pensjonat oddaje do dyspozycji sale bankietową – dostosowaną zarówno do kameralnych spotkań po zaślubinach, jak i większych przyjęć. Dekoracja sali przygotowana jest w oparciu o założenia i wizje gości, a powierzchnia umożliwia ustawienia stołów prostokątnych i okrągłych. Doskonale wyszkolona obsługa kelnerska, przygotowany rabat na alkohol i napoje oraz rezerwacje pokoi, to udogodnienie, dzięki którym organizacja przyjęcia dopilnowana będzie w najmniejszym nawet szczególe. Aby umilić uczestnikom wesela czas oraz zadbać o jak najwyższy standard usług i wypoczynku, w ramach noclegu w hotelu – każdy z gości ma możliwość korzystania z sauny, łaźni i jacuzzi – komfort i relaks naszych gości to priorytet dla załogi Pensjonatu Kazimierskiego. Apartament przygotowany dla Pary Młodej jest bezpłatny, a możliwość wynajęcia bryczki, dzięki której odkrywanie uroków miasta staje się wyjątkowe – to dodatkowy atut idealnie wpisujący się w klimat historycznego Kazimierza Dolnego. Organizacja wesela w Pensjonacie Kazimierskim to decyzja, która zagwarantuje każdej Parze Młodej nie tylko przepiękne wspomnienia, ale i obsługę uroczystości na najwyższym poziomie.

Jeżeli szukacie osoby, która pomoże Wam we wszystkim KLIKNIJCIE TUTAJ. Razem stworzymy coś wspaniałego! Zapraszam do zapoznania się z ofertą TUTAJ

Oferujemy

  • Przyjęcie do 100 osób
  • Pokój da Pary Młodej w cenie
  • 25 pokoi noclegowych
  • Duży parking
  • Przestronny taras
  • Słodki stół
  • Wiejski stół
  • Fotobudka

Kontakt

X