Kaslik

restauracja, miejsce na wesele, przyjęcie po ślubie cywilnym, Kazimierz dolny,

O nas

Jeśli po uroczystości zaślubin planujecie małe przyjęcie, zapewne zależy Wam na rodzinnej atmosferze przepełnionej błogim spokojem i możliwością celebracji chwili. Idealnym miejscem, gdzie takie kameralne wesele możecie urządzić jest Restauracja Kaslik w Kazimierzu Dolnym.

Urok nadwiślańskiego miasteczka, słynącego z piękna i wspaniale utrzymanej zabytkowej architektury, to niewątpliwie ogromny plus podczas planowania przyjęcia weselnego. Restauracja Kaslik znajdująca się w ścisłym centrum Kazimierza Dolnego to synonim doskonałej kuchni połączonej z klimatycznym wnętrzem.

Rustykalna stylistyka wykończenia, zdobiona dziełami sztuki malarskiej – charakterystycznymi dla kultury kazimierskiej, w połączeniu z ciepłą i miłą dla oka kolorystyką – doskonale sprawdzi się jako tło rodzinnego spotkania. Domowy wystrój utrzymany w klimacie typowym dla lubelskiej perełki kulturowej nada wyjątkowej aury, a doskonałe menu idealnie dopełni całość.

Typowo libańska kuchnia daje możliwość gościom zapoznania się ze smakiem i specyfiką dań, od najlepszej strony. Specjalizujący się w wykonaniu potraw libańskich szef kuchni doskonale zadba o najbardziej wybredne nawet podniebienia, a wyjątkowy dobór dań nie tylko wyróżni Wasze przyjęcie, ale pozwoli też gościom rozkoszować się wyjątkowym aromatem i smakiem serwowanych potraw.

Niewielka, ale niesamowicie klimatyczna przestrzeń Kaslika pozwoli urządzić kameralne spotkanie do 15 osób, jeśli jednak planujecie nieco większą uroczystość, Restauracja dysponuje wnętrzem dostępnym dla 40 gości.

Cechą wyróżniającą Restaurację Kaslik, na tle kazimierskich lokali jest piękny drewniany taras, z którego podziwiać można architekturę – w tym położony niedaleko Kościół Farny, oraz całokształt piękna miasteczka. W sezonie letnim taras może spełniać również rolę miejsca idealnego na rodzinny obiad. Dzięki zadaszeniu możecie być spokojni o komfort spotkania, a wystrój zapewni wyjątkową atmosferę, która sprawi że nawet kameralna uroczystość stanie się wyjątkowo spędzonymi chwilami w otoczeniu najbliższych i Kazimierskiego piękna.

Jeżeli szukacie osoby, która pomoże Wam we wszystkim KLIKNIJCIE TUTAJ. Razem stworzymy coś wspaniałego! Zapraszam do zapoznania się z ofertą TUTAJ.

Oferujemy

  • Kuchnia libańska
  • Kameralne przyjęcia do 40 osób
  • Zadaszony taras
  • Piękny ogród
  • Klimatyczne miejsce
  • Grill

Kontakt

X