InBetween Hotel

hotel, restauracja, wesele, miejsce na wesele, ślub w plenerze

O nas

Zbliża się ważny dla Was dzień. Szukacie idealnego miejsca, wybieracie smakowite menu, układacie listę gości… To czego najbardziej teraz potrzebujecie to pewność, że wszystko pójdzie perfekcyjnie.

Bez obaw, organizujecie przyjęcie weselne w In Between Hotel. Chcemy, aby Wasze wesele pozostało na zawsze wspaniałym wspomnieniem zarówno dla Was jak i Waszych gości.

In Between to wyjątkowy 4* hotel położony w niedalekiej odległości od Lublina. Dedykowany każdemu kto ceni sobie elegancję i wygodę na najwyższym poziomie. Przestronna, nowoczesna i funkcjonalna sala może pomieścić nawet do 400 osób. Artystyczny sufit z możliwością ciekawej aranżacji to wartość dodana każdego organizowanego przyjęcia weselnego w naszym hotelu. Posiadamy własną cukiernię Vanilla z 15-letnią tradycją, dzięki której każdy bufet deserowy będzie smakował i wyglądał obłędnie. W swojej ofercie cukiernia Vanilla posiada również torty weselne i popularne candy table.

W swojej ofercie posiadamy również stół wiejski, stację sushi, tematyczne stoły, candy table, stację live cooking i wiele innych atrakcji.

Dysponujemy również strefą SPA&WELNESS, klubem hotelowym, bezpłatnym parkingiem naziemnym na 120 aut i garażem podziemnym.

Mamy jeszcze dla nowożeńców miłą niespodziankę… Nocleg w jednym z naszych przestronnych apartamentów z bukietem kwiatów, butelką wina i sezonowymi owocami.

Zachęcamy do zapoznania się z pakietami weselnymi, które dla Państwa przygotowaliśmy. W cenie każdego pakietu jest kolacja degustacyjna, która obejmuje dania serwowane z wybranego przez Państwa menu oraz ozdobna papeterie na stoły, winietki, menu, lista gości.  A to tylko po to, aby Twój najważniejszy dzień w życiu był jeszcze bardziej wyjątkowy.

Jeżeli szukacie osoby, która pomoże Wam we wszystkim KLIKNIJCIE TUTAJ. Razem stworzymy coś wspaniałego! Zapraszam do zapoznania się z ofertą TUTAJ.

Oferujemy

  • Przyjęcia do 440 osób
  • Apartament dla Pary Młodej
  • 87 pokoi noclegowych
  • Słodki stół
  • Tort weselny
  • Profesjonalną obsługę
  • Stoły tematyczne

Kontakt

X