Hotel LUXOR

hotel, restauracja, wesele, Hotel Luxor, Luxor, Ślub w plenerze, sala weselna, wesele w Lublinie , Lublin

O nas

Czterogwiazdkowy Hotel Luxor, przy alei Warszawskiej to synonim nowoczesnego i prestiżowego przyjęcia. Lokalizacja zapewnia wygodny i szybki dojazd do najważniejszych punktów miasta: centrum, dworzec PKP, lotnisko. Doskonałe położenie umożliwia również dotarcie do stolicy w czasie 2.5 godziny.

Hotel dysponuje dwiema salami dostosowanymi do organizacji przyjęć weselnych.

Sala Bankietowa, w której można przygotować uroczystość dla 500 gości to jasna, klimatyzowana przestrzeń z możliwością powiększenia o dodatkowe miejsce.

Sala Atelia, to obszar na jakim zmieści się 700 gości, a widok na sąsiadujący las, doda romantycznego klimatu. Jeśli sala jest za duża, istnieje również możliwość podziału na mniejsze przestrzenie. Więcej o Sali Atelia znajdziecie TUTAJ.

Wykończenie w nienarzucającym się stylu, pozwala każdej aranżacji weselnej idealnie się wpasować, a wysokiej jakości podświetlenia LED-owe, doskonale zbuduje nastrój przyjęcia. Dostatecznie dużo miejsca umożliwia ustawienie stołów prostokątnych i okrągłych. Scena dla zespołu jest odpowiednio duża, priorytetowo przy zachowaniu sporej ilości miejsca na parkiecie.

Wykwalifikowany zespół profesjonalistów bacznie dba o najmniejszy szczegół całokształtu przyjęcia, którego scenariusz zawsze ustalany jest indywidualnie, na drodze rozmów i ustaleń z Młodą Parą. Decydując się na organizację wesela w Hotelu Luxor, można liczyć na wsparcie dedykowanego opiekuna przyjęcia. Osoby, która na bazie wieloletniego doświadczenia, doradzi w każdej problematycznej kwestii, a dzięki znajomości i współpracy z zaufanymi dostawcami jest w stanie zapewnić najlepsze produkty.

Do dyspozycji Gości oddane jest 150 miejsc noclegowych. Wszystkie pokoje są komfortowo urządzone, przy zachowaniu najwyższych standardów. Dodatkowo Hotel dysponuje dużym parkingiem oraz własnym ogrodem, w którym z powodzeniem można zorganizować ślub w plenerze. Dla Par Młodych planujących swoje przyjęcie w inny dzień tygodnia niż sobota, przygotowane są atrakcyjne oferty w cenach specjalnych lub połączone z dodatkowymi atrakcjami.

Hotel Luxor umożliwia przygotowanie przyjęcia wymarzonego. Uświetnieniem Waszego wyjątkowego dnia będzie z pewnością wykwintna kuchnia. Ustalanie idealnego menu, odbywa się na drodze konsultacji i poznania preferencji Pary Młodej tak, aby kompozycją aromatów i smaków zadowolić nawet najbardziej wybredne podniebienia.

Jeżeli szukacie osoby, która pomoże Wam we wszystkim KLIKNIJCIE TUTAJ. Razem stworzymy coś wspaniałego! Zapraszam do zapoznania się z ofertą TUTAJ.

Oferujemy

 • Sala bankietowa do 500 osób
 • Sala Atelia do 700 osób
 • 183 miejsca noclegowe
 • Ślub w plenerze
 • 150 miejsce noclegowych w specjalnych cenach
 • Dedykowany opiekun przyjęcia
 • Wykwalifikowany zespół
 • Plac grillowy
 • Wykwintna kuchnia
 • Plac zabaw
 • Duży parking

Kontakt

X