Hotel Kazimierzówka

miejsce na wesele, ślub w plenerze, hotel, restauracja, kazimierz dolny

O nas

W malowniczej okolicy nadwiślańskiego Kazimierza Dolnego, w odległości 300 m od ruin zamku znajduje się Hotel Kazimierzówka. Doskonałe miejsce na przyjęcie weselne, zarówno w środku hotelu jak i na zewnątrz. Sąsiadujący wąwóz i otaczająca piękna zieleń tworzą malowniczy obraz idealny do zorganizowania przyjęcia plenerowego.

Kuchnia Kazimierzówki to przede wszystkim bogactwo sezonowych owoców i warzyw i potrawy przygotowane w oparciu o recepturę dań międzynarodowych i tradycyjnych polskich. Hotel pozostawia do dyspozycji gości salę restauracyjną dla 100 osób, parking, ogród z altaną oraz miejsce na ognisko i grilla. Decydując się na zorganizowaniu tutaj swojej uroczystości weselnej, Pary Młode mają niepowtarzalną okazję do celebrowania tego wyjątkowego dnia w otoczeniu niezwykle romantycznej atmosfery. Spełnianie marzeń o ślubie jak z bajki to misja Kazimierzówki.

Zobacz ofertę:

https://kazimierzowka.pl/pages/pl2/restauracja/katalog-weselny.php

OFERTA WESELNA OGÓLNA 2020

MENU WESELNE

Jeżeli szukacie osoby, która pomoże Wam we wszystkim KLIKNIJCIE TUTAJ. Razem stworzymy coś wspaniałego! Zapraszam do zapoznania się z ofertą TUTAJ.

 

Oferujemy

  • Przyjęcia do 100 osób
  • Ślub w plenerze
  • Pokoje noclegowe
  • Ogród z altaną
  • Parking

Kontakt

X