Gołębnik

miejsce na wesele, gołębik, golebnik, stodoła, slub w plenerze,

O nas

Gołębnik położony nieopodal Kazimierza Dolnego w otoczeniu sielskiej scenerii przyrody, to doskonały pomysł na przyjęcie weselne w stylu rustykalnym. Budynek jest połączeniem naturalnych surowców, co tworzy niepowtarzalny klimat wnętrza, a unoszący się delikatny zapach drewna przywodzi na myśl harmonię z naturą.

Wykończenie w prostym stylu pozwala idealnie odnaleźć się aranżacji typowo ludowej na tle pięknego wiejskiego pejzażu. Subtelne, naturalne barwy w połączeniu z prostotą rustykalnych dekoracji i niewymuszoną elegancją zbudują niesamowitą aurę. Miejsce dostosowane do urządzenia przyjęcia dla 70 gości, więc jeśli szukacie idealnej przestrzeni na uroczystość bankietową, w towarzystwie najbliższych – to propozycja dla Was. Cechą znacznie wyróżniającą Gołębnik na rynku lubelskim, jest typowo ekologiczny catering.

Ślub w plenerze

Menu komponowane na przyjęcie weselne, tworzone jest na podstawie produktów naturalnych, pozyskiwane z sąsiednich gospodarstw. Dzięki temu Goście weselni mogą liczyć na przepyszną, ale i w pełni organiczną kuchnię. Poza otoczeniem napawającym spokojem i relaksem Gołębnik dysponuje również ogrodem, w którym można zorganizować ślub w plenerze. Ozdobne oczko wodne na terenie ogrodu, idealnie posłuży do scenerii pamiątkowych zdjęć. Całokształt miejsca pozwala na stworzenie kameralnej, bardzo rodzinnej, wypełnionej miłością atmosfery. Obiekt dysponuje 60 miejscami noclegowymi dla Gości. Pokoje wykończone w naturalnym stylu, przy zachowaniu standardów wygody i skromnego luksusu, pozwalają w pełni odpocząć i całkowicie zresetować umysł i ciało. Jeśli poszukujecie miejsca na skromną uroczystość, pośród piękna przyrody, koniecznie sprawdźcie ofertę.

Jeżeli szukacie osoby, która pomoże Wam we wszystkim KLIKNIJCIE TUTAJ. Razem stworzymy coś wspaniałego! Zapraszam do zapoznania się z ofertą TUTAJ.

Oferujemy

  • Przyjęcia do 120 osób
  • 60 miejsc noclegowych
  • Eko potrawy
  • Eko słodki stół
  • Piękne otoczenie
  • Oczko wodne

Kontakt

X