Dworek Arkadia

restauracja, wesele, miejsce na wesele, ślub w plenerze, dworek arkadia, sala weselna, lublin, Strzyżewice, Piotrowice

O nas

Dworek Arkadia słynie z organizacji wesele na bardzo wysokim poziomie. To jedno z niewielu miejsc na Lubelszczyźnie, gdzie w otoczeniu zabytkowych ziem oraz piękna bliskości przyrody, zorganizujecie uroczystość weselną będącą spełnieniem oczekiwań, w najmniejszym nawet szczególe.

Dostępne sale weselne to pomieszczenia dostosowane wysokim standardem do kameralnych spotkań w gronie najbliższej rodziny, ale także do większych przyjęć.

Sala balowa to przestrzeń przygotowana do przyjęcia 350 gości, położona w centralnej części Dworku.
Przestronna o eleganckim wykończeniu, pozwala weselnikom czuć się swobodnie i w komfortowy sposób połączyć biesiadowanie za stołem, z zabawą na parkiecie. Parkiet natomiast stanowi nie tylko miejsce do tańczenia, ale dzięki wykonaniu z drewna egzotyczne – jest swoistą ozdobą. Kolorystyka sali utrzymana w tonacji spokojnych barw – bieli, brązu i beżu, w nienarzucający się sposób pozwala doskonale odnaleźć się tutaj każdej eleganckiej aranżacji, a wysokiej jakości oświetlenie dostosowane do organizacji ważnych uroczystości, pozwoli nadać sali odpowiedni klimat. Charakterystyczne zdobienie ścienne za stołem prezydialnym samo w sobie tworzy upiększenie, a przy zastosowaniu odpowiednich dekoracji- nawet minimalistycznych – idealnie dopełnia całości wymarzonej aranżacji.
Powierzchnia ponad 700 m2 zapewnia gościom doskonałą zabawę, a pozbawienie sali filarów jest udogodnieniem stanowiącym wartość dodaną komfortu każdej zorganizowanej tutaj uroczystości.

Sala kryształowa nieco mniejsza – będąca w stanie pomieścić 150 gości – ale równie elegancka i wystawna.
Sala zdobiona jest dziełami francuskiego malarza impresjonisty, Edgara Degasa – co nadaje wnętrzom niepowtarzalnej aury. Na wyjątkowość wystroju składają się również piękne kryształowe żyrandole, które poza funkcjonalnością odgrywają role ozdoby – wyróżniającej Dworek Arkadia na tle lokali weselnych. Mieniące się kryształki w świetle dziennym nadają magicznego efektu, a po zmroku idealnie sprawdzają się jako piękne dopełnienie niewymuszonej elegancji. Dzięki lustrom sala o powierzchni 400 m2 sprawia wrażenie dużo większej, a wykończenie w ciepłej kolorystyce nadaje domowego i rodzinnego charakteru.

Powierzchnie obu sal pozwalają na konfigurację ustawień stołów zarówno prostokątnych, jak i okrągłych.
Menu weselne to tradycyjna kuchnia w nowoczesnym wydaniu – zawsze przygotowane i dobrane pod kątem oczekiwań Pary Młodej. Poza zwyczajowym menu Szef Kuchni jest w stanie przygotować również bardziej wyszukane dania.

Dla Par Młodych planujących ślub w plenerze dostępny jest teren parku otaczającego Dworek. Zabytkowy, sięgający czasów Kajetana Koźmiana, porośnięty oryginalnym starodrzewiem to doskonała lokalizacja do organizacji tego typu uroczystości. Piękna sceneria przyrody doskonale sprawdzi się nie tylko w tym przypadku, ale też jako tło pamiątkowych zdjęć.

Decydując się na wesele w Dworku Arkadia, możecie być spokojni o najmniejszy nawet aspekt organizacyjny. Wykwalifikowana kadra kelnerska zadba o Wasz komfort i idealną obsługę, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu- każdy najmniejszy nawet szczegół zostanie idealnie zaplanowany i dopilnowany.

Jeżeli szukacie osoby, która pomoże Wam we wszystkim KLIKNIJCIE TUTAJ. Razem stworzymy coś wspaniałego! Zapraszam do zapoznania się z ofertą TUTAJ.

Oferujemy

  • Sala balowa do 350 osób
  • Sala kryształowa do 150 osób
  • Ślub w zabytkowym plenerze
  • Tradycyjna kuchnia w nowoczesnym wydaniu
  • Apartament dla Pary Młodej
  • Przestronny parking
  • Opieka przyjęcia na bardzo wysokim poziomie

Kontakt

X