Centrum Atelia

Atelia, Centrum Atelia, Centrum bankietowo kateringowe, Lublin, wesele w Lublinie, ślub w plenerze, sala weselna,

O nas

Powiedz o czy marzysz a zajmiemy się Twoimi marzeniami – to słowa kierowane przez zespół Centrum Atelia do Par Młodych, poszukujących odpowiedniego miejsca na organizację swojego wesela. Wchodząc do Sali Atelia, od razu ma się wrażenie, że jest się znacznie bliżej spełnienia tych marzeń.

Urządzona w bardzo eleganckim, ale nienarzucającym się stylu, przestronna, wysoka, przeszklona – idealna dla każdej aranżacji, którą Para Młoda zaplanuje. Sala dostosowana jest do zorganizowania przyjęcia nawet dla 700 osób, ale jeśli planujecie mniejszą uroczystość, dzięki mobilnej ściance załoga hotelu dostosuje powierzchnie do Waszych wymagań. W trosce o zadowolenie Gości, przestrzeń sali została zaprojektowana tak, aby przy konfiguracji stołów prostokątnych i okrągłych zachować odpowiednio dużo miejsca na swobodę ruchu i komfort na parkiecie. Dopełnieniem całokształtu wykończenia jest znajdujący się w tle piękny dębowy las. Spokojna okolica pozwala oddać się romantycznemu nastrojowi i w pełni celebrować wyjątkowy dzień. Szczególnie cenionym miejscem w okresie letnim jest ogród zaaranżowany tak, aby goście w otoczeniu piękna natury czuli się zrelaksowani, a możliwość organizacji ślubu w plenerze to dodatkowa zaleta Centrum Atelia.

Ślub w plenerze

O najmniejszy nawet szczegół organizacyjny dba wykwalifikowany zespół profesjonalistów, służących pomocą na każdym etapie przygotowań. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdej Pary Młodej, umiejętności wsłuchania się w potrzeby i oczekiwania – powstaje unikatowy plan uroczystości. Każdy jej aspekt jest spełnieniem marzeń przyszłych małżonków.
W skład zespołu profesjonalistów wchodzą również doświadczeni opiekunowie przyjęcia, na których pomoc każda Para może liczyć. Team kobiet z wieloletnim doświadczeniem w zakresie organizacji wesel, które podpowiedzą najlepsze rozwiązania, pomogą w wybraniu najlepszych i sprawdzonych usługodawców oraz skoordynują przygotowania na sali w dniu wesela.

Menu uroczystości skomponowane przez profesjonalnego Szefa Kuchni, zawsze jest odzwierciedleniem oczekiwań i wymagań Gości. Dostępna oferta atrakcji dodatkowych, takich jak fotobudka, stoły tematyczne czy drink bar, zaoszczędzą czas podczas przygotowań i znacznie wzbogacą zabawę Gości podczas wesela.

Jeżeli szukacie osoby, która pomoże Wam we wszystkim KLIKNIJCIE TUTAJ. Razem stworzymy coś wspaniałego! Zapraszam do zapoznania się z ofertą TUTAJ.

Oferujemy

  • Przyjęcie dla 700 osób
  • Dedykowany opiekun przyjęcia
  • 183 miejsca noclegowe
  • Ślub w plenerze
  • Piękny ogród
  • Plac zabaw
  • Strzeżony parking
  • Słodki stół
  • Stoły tematyczne
  • Atrakcje dodatkowe

Kontakt

X