Mimoments

film weselny, film lublin, kamerzysta, mimoments, kamerzysta na wesele, film weselny lublin, film na wesele

O nas

Jedno z najważniejszych wspomnień, którym jest dzień ślubu i wesela to suma momentów, które będą towarzyszyć Wam do końca życia. Dobrej jakości reportaż, opowiedziany w najpiękniejszy z możliwych sposobów to gwarancja zatrzymania tych wspomnień na zawsze.

Mimoments to firma, która przez pryzmat subtelnej, ale bocznej obserwacji tworzy obrazy, na których maluje się miłość dwojga ludzi. Mimoments uwiecznia radość, wzruszenie, pocałunki oraz szepty, przez co każdy film jest nasycony pięknymi emocjami, dominującymi w trakcie przyjęcia.

Właścicielka Mimoments-Pani Agnieszka Szmidt-to osoba niezwykle skrupulatna w swych działaniach, dla której indywidualizm każdej Pary Młodej to wyjątkowa cecha, którą stara się akceptować w każdym nagraniu. Wizja, pomysły i założenia przyszłych małżonków, zawsze są rozpatrywane, a w toku wspólnych rozmów i ustaleń powstaje zarys sposobu, w jaki ślub i wesele zostaną uwiecznione. W szerokim zakresie oferty mieści się: pełen, rzetelny reportaż całego dnia, ujęcia plenerowe w dniu ślubu, ujęcia lotnicze, dynamiczny teledysk ślubny.

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia filmów przygotowanych przez Mimoments KLIKNIJ TUTAJ

 

Jeżeli szukacie osoby, która pomoże Wam we wszystkim KLIKNIJCIE TUTAJ. Razem stworzymy coś wspaniałego! Zapraszam do zapoznania się z ofertą TUTAJ.

Oferujemy

  • Reportaż ślubny o różnej długości
  • Teledysk ślubny
  • Ujęcia lotnicze
  • Podziękowanie dla rodziców
  • Wasze LOVE STORY

Kontakt

X