Salon Syrena

fryzjer, salon syrena, syrena, fryzjer lublin, fryzura ślubna

O nas

Specjalizujemy się w czesaniu fryzur na wyjątkowe okazje, mamy w tym duże doświadczenie. Nasze prace możecie śledzić w mediach społecznościowych, publikujemy je na bieżąco. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami zajmującymi się ślubami.

Zabytkowa kamienica w centrum miasta, w której mieści się salon – o nowoczesnym, stylowym i funkcjonalnym wnętrzu – to oaza dla każdego kto pragnie stworzyć swój nowy wizerunek, bądź udoskonalić obecny.

Syrena funkcjonuje od paru już lat na rynku regionalnym, jako jeden z najlepszych salonów. Renoma i uznanie zostały zbudowane na indywidualnym podejściu do każdego klienta, umiejętności wsłuchania się w potrzeby i oczekiwania oraz na efektywnym dobieraniu stylizacji do osobowości i urody.

Zespół Ireny Bzdoń to profesjonaliści z odpowiedzialnym i etycznym podejściem do swojego fachu, popularyzujący wraz z właścicielką ekologię i szacunek do środowiska i ciała. Praca na bazie naturalnych kosmetyków, to jedna z wytycznych, dzięki której Syrena promuje współczesną kulturę życia i pracy. Nieszkodliwe dla zdrowia produkty, zapewniają nie tylko poprawę wyglądu i kondycji włosów, ale i kompleksową usługę z dbałością o naturalną i prostą stylistykę podkreślającą autentyczne piękno.

Piękne upięcia ślubne

Fryzjerzy Salonu Syrena to również ludzie stale doskonalący swoje umiejętności podczas licznych szkoleń, jak również biorący udział w sesjach zdjęciowych i pokazach mody. W trosce o najwyższą jakość usług i stały dynamiczny rozwój, śledzą zmiany branży modowej – najnowsze trendy stylizacji i pielęgnacji z wykorzystaniem nowoczesnych metod. Idąc z duchem czasu, na stronie salonu powstał blog „Czesanie w Syrenie” – gdzie każda przyszła panna młoda odnajdzie przestrzeń dla siebie. Poruszane tematy dotyczące głównie problematyki fryzjerstwa ślubnego wiele mogą pomóc, wyjaśnić i podpowiedzieć. Profesjonalizm, którym dzielą się autorzy to niewątpliwie wartość dodana całokształtu usług.

Każda przyszła Panna Młoda decydując się na ślubne czesanie w Salonie Syrena, może być spokojna o gwarancję doskonale dobranej i wykonanej fryzury, a niesamowicie ciepła i sympatyczna atmosfera pomoże w tym ważnym dniu rozluźnić się i skupić i na pięknym wyglądzie – który bez dwóch zdań Syrena zapewni za pomocą fachowych rąk całej swojej załogi.

Zdjęcia wykonał: Krzysztof Kozłowski Fotografia 

Oferujemy

  • Fryzury i upięcia ślubne
  • Fryzury próbne
  • Trymowanie brody
  • Strzyżenie męskie
  • Dobór i dopasowanie fryzury do indywidualnej osobowości i urody Klientów
  • Praca przy użyciu naturalnych i ekologicznych kosmetyków

Kontakt

X