Kadr Weselny

fotograf, kamerzysta, kadr weselny, fotografia ślubna, fotografia okolicznościowa, film weselny, dron

O nas

Odpowiednio przygotowane film i zdjęcia z uroczystości weselnej to podstawa, dzięki której pięknie będzie się Wam wracało wspomnieniami do tych dni. Zespół Kadr Weselny Photo&Video, to grupa ludzi, dla których podstawa pracy jest pasja i doświadczenie nabyte przez kilkanaście lat funkcjonowania na rynku. Droga do obecnie wypracowanej pozycji nie była łatwa, ale przepełniona tysiącami uśmiechów Par Młodych, zadowoleniem Klientów i dobrą zabawą.

Kadr Weselny zaczynał od aparatów i kamer analogowych, kaset VHS, poprzez cyfrowe aparaty do posiadanego teraz drona i najnowocześniejszego sprzętu, spełniającego oczekiwania najbardziej wymagających nawet gości.

Kamerzysta i fotograf na wesele

Do każdej Pary Młodej zespół podchodzi bardzo indywidualnie. Wizja, pomysły oraz założenia przyszłych małżonków zawsze są rozpatrywane, a na drodze rozmów i ustaleń powstaje wspólna wizja najpiękniejszego rozwiązania. Jeśli Klienci życzą sobie konkretnego miejsca na sesje, 2 kamerzystów i 2 fotografów – nie ma najmniejszego problemu. W przypadku, kiedy nie macie konkretnej wizji, Kadr Weselny zna wiele urokliwych miejsc, gdzie wykonane zdjęcia będą mieć piękną aranżację.

W szerokim zakresie pracy, przy dokumentowaniu Waszego wyjątkowego dnia mieści się: pełen, rzetelny reportaż całego dnia zaślubin – wizyta w domach Pary Młodej oraz czas ubierania, błogosławieństwo, droga do kościoła, ceremonia zaślubin i przyjęcie weselne – biesiada, zabawa gości, podziękowania, oczepiny.

Każdy aspekt i etap przygotowania dla Was pięknej pamiątki w postaci zdjęć i filmu jest kwestią rozmowy i wspólnych ustaleń – do czego serdecznie i gorąco Kadr Weselny serdecznie zachęca.

Zachęcamy do obejrzenia filmów przygotowanych przez Kadr Weselny:

Zobacz NASZE FILMY

Jeżeli szukacie osoby, która pomoże Wam we wszystkim KLIKNIJCIE TUTAJ. Razem stworzymy coś wspaniałego! Zapraszam do zapoznania się z ofertą TUTAJ.

Oferujemy

  • Fotografia ślubna
  • Film ślubny
  • Dron
  • Fotografia okolicznościowa

Kontakt

X