Kinga Materek Florysta

florysta, kwiaty, bukiet ślubny, wesele w plenerze, kazimierz dolny,

O nas

Jako kwiaciarnia działająca na terenie przepięknego Kazimierza Dolnego codziennie mamy okazje i niesamowita przyjemność dzięki kwiatom i aranżacjom florystycznym wywoływać uśmiech na twarzach naszych klientów.

Nasza praca to przede wszystkim ugruntowana wiedza zdobyta na przestrzeni lat, poparta nabytym również przez te lata doświadczeniem. W układaniu kwiatów kultywujemy tradycje, ale stosujemy tez nowe techniki, co pozwala wciąż pozytywnie zaskakiwać naszych klientów. Stale doskonalimy się w naszym fachu uczestnicząc w pokazach florystycznych i kursach. Aranżacje ślubne i weselne to nasza pasja i zawsze niesamowita przyjemność. Szczególnie uwielbiana przez nas forma zdobień florystycznych są śluby w plenerze – zawsze ogromne wyzwanie, które stale podnosi nam poprzeczkę, ale i nieodłączny spektakularny efekt. A niczego nie cenimy sobie tak bardzo jak zadowolenie i uśmiech Pary Młodej.

Jeżeli szukacie osoby, która pomoże Wam we wszystkim KLIKNIJCIE TUTAJ. Razem stworzymy coś wspaniałego! Zapraszam do zapoznania się z ofertą TUTAJ.

Oferujemy

  • Ślub w plenerze
  • Bukiety ślubne
  • Dekoracja kościołów
  • Dekoracja sal weselnych
  • Dekoracja samochodów i bryczek

Kontakt

X