Sonatina

dom weselny, sala weselna, przyjęcie po ślubie, restauracja, wesele, miejsce na wesele, ślub w plenerze, sonatlina, lublin, miejsce na wesele lubin

O nas

Dom weselny Sonatina, położony w lokalizacji zaledwie 19 minut drogi od serca Lublina – to idealne miejsce do organizacji przyjęć weselnych mniejszych, bardziej kameralnych i tych dużo większych. Gwarancja organizacji tylko jednego przyjęcia w ciągu dnia oddaje do dyspozycji gości obie sale. Większa przestrzeń dostępna dla około 300 gości to sala utrzymana w łagodnej, eleganckiej  kolorystyce, którą z powodzeniem można połączyć z większością aranżacji zaplanowanych przez Pary Młode. Mniejsza sala również wpisująca się w kanon szykownych wnętrz oferuje weselnikom miłą dla oka kolorystykę i ciepły wystrój zachowany w tonie wysmakowanej elegancji. Dodatki w postaci lustrzanych elementów, okazałych żyrandoli, charakterystycznych zdobień na sufitach oraz estetyczne wykończenie to elementy składające się na spójną całość. Na obu salach – w zależności od oczekiwań gości, można zorganizować przyjęcie tradycyjne – przy stołach prostokątnych, jak i to w stylu amerykańskim – przy zastosowaniu rozwiązania stołów okrągłych. Duże okna wypełniają przestrzeń naturalnym światłem oraz nadają eleganckiego, romantycznego wyrazu salom.

Ślub w plenerze – Lubelszczyzna

Sonatina oferuje również możliwość organizacji ślubu w plenerze. Piękny, zielony ogród otaczający dom weselny to wymarzona przestrzeń dla odbycia ceremonii w scenerii przyrody. Sonatina dysponuje dekoracjami oraz elementami wystroju niezbędnymi do stworzenia odpowiedniej aranżacji, takiej która pięknie zapisze się we wspomnieniach gości i Pary Młodej oraz na pamiątkowych zdjęciach.

Sonatina to miejsce na Lubelszczyźnie gdzie wraz z rodziną i bliskimi możecie przeżyć wspaniałe wspólne chwile miejsce, gdzie organizacja ślubu i wesela z pewnością zapewni piękne i wzruszające wspomnienia.

Oferujemy

  • Dwie sale weselne
  • Sala do 300 osób
  • Sala do 60 osób
  • Ślub w plenerze
  • Organizacja tylko jednego wesela w ciągu dnia
  • Stoły okrągłe i prostokątne
  • Elementy dekoracyjne tradycyjne i nowoczesne
  • Parking

Kontakt

X