Wyszukiwarka

Domy weselne

Ślub wraz z towarzyszącym mu weselem zaliczają się do najważniejszych wydarzeń w życiu, chwil, którym zapragniecie nadać wyjątkową oprawę. To naturalne, że chcecie świętować tę ceremonię w gronie rodziny oraz przyjaciół i że miejsce, w którym będziecie to czynić, powinno być wyjątkowe, komfortowe, a także klimatyczne. Z myślą o Waszej wygodzie zgromadziliśmy oferty najlepszych domów weselnych w województwie lubelskim. Mamy nadzieję, że dzięki informacjom udostępnionym na stronie Lubelskie wesele znajdziecie miejsce na swoją wymarzoną imprezę ślubną.

Czytaj więcej

Dom weselny na miarę Waszych potrzeb

Przestronna sala umożliwiająca taneczną zabawę setkom gości? Pokoje dla strudzonych weselników? A może plac zabaw i atrakcje dla najmłodszych uczestników przyjęcia? To Wy wiecie najlepiej, czego oczekujecie po domu weselnym, w którym chcielibyście celebrować zawarcie małżeństwa. Dzięki ofertom obiektów weselnych zamieszczonych na naszej stronie internetowej w łatwy, wygodny sposób dotrzecie do informacji o najmodniejszych miejscach do zorganizowania wesela i wybierzecie lokal, który sprosta Waszym oczekiwaniom.

Lublin – wesele marzeń

Oferta sal i domów weselnych na terenie Lublina i województwa lubelskiego jest rozległa oraz zróżnicowana. Dobrze wiemy, że ślub i wesele pochłaniają mnóstwo czasu oraz energii, a zweryfikowanie informacji o atrakcyjnych miejscach do zorganizowania imprezy nie zawsze jest łatwe. Dlatego udostępniamy oferty sprawdzonych przedsiębiorców i dbamy o czytelny układ strony. Zapoznajcie się z propozycjami lubelskich domów weselnych i świętujcie ten piękny dzień w wyjątkowy sposób.

Sonatina

Dominów 82, 20-388 Lublin

Sonatina to miejsce na Lubelszczyźnie gdzie wraz z rodziną i bliskimi możecie przeżyć wspaniałe wspólne chwile miejsce, gdzie organizacja ślubu i wesela z pewnością zapewni piękne i wzruszające wspomnienia.

więcej...
  • Dwie sale weselne
  • Sala do 300 osób
  • Sala do 60 osób
  • Ślub w plenerze

WEDDING

PLANNER

Pomoc w organizacji wesela

Sprawdź Naszą Ofertę

X