Wesellove Dekoracje Ślubne

wesellove, dekoracje ślubne, dekoracje z drewna, grawer na szkle, stemple drewniane, pomysł na prezent, numery stołów, pudełko na koperty, pudełeczko na obrączki, napis na tort, topper, napisy na ściankę, koła z imionami, podziękowania

O nas

Przyjęcie weselne to całokształt szczegółów składających się na wymarzoną aranżację. Nie trzeba chyba przypominać, że każdej Parze Młodej zależy na tym, aby w tym wyjątkowym dniu wszystko prezentowało się nieskazitelnie i bez zarzutu. W uzyskaniu tego efektu, z pewnością pomoże firma Wesellove – uznana w branży weselnej, której produkty niejednokrotnie pozwalały Parze Młodej i gościom poczuć magię miłości weselnej.

Wesellove Dekoracje Ślubne to firma prężnie działająca i rozwijająca się na rynku lubelskim od kilku już lat.

Pani Kasia wraz z zespołem wykonując każdy projekt z sercem, dokłada wszelkich starań, aby wszyscy jej klienci dzięki produktom poczuli magię romantycznego nastroju już na etapie przygotowań do przyjęcia. Prawdziwym hitem stały się piękne sygnowane imionami wieszaki – szczególnie te w odcieniu zieleni – idealnie sprawdzające się jako element pamiątkowych zdjęć z przygotowań do ślubu. Podczas samej uroczystości zaślubin eleganckie pudełeczka na obrączki, koła, czy napisy na krzesła idealnie stanowią piękny element ozdobny, tym samym nadając uroczystości osobistego charakteru.

Dekoracje sali i kościoła

Jako dodatki doskonale sprawdzają się też szczegóły dopełniające całokształtu sali weselnej. Oryginalne winietki, numery stołów, księga gości czy piękne toppery na tort to niezwykle efektowne detale spójnie łączące temat przewodni przyjęcia i doskonale oddające wyjątkowość chwili. Wszystkie projekty wykonywane dla Klientów są przeznaczone do ich indywidualnego wykorzystania.

Wesellove powstało z pasji i zamiłowania do tworzenia wyjątkowych rzeczy. Cały zespół każdą Parę Młodą traktuje indywidualnie. Wszystkie wizje, zamierzenia i oczekiwania są kompletnie różne od siebie i wszystkie na swój sposób piękne – dlatego rozmowa, ustalenia i czasem dobra rada, którą Wesellove służy – to podstawa do zbudowania niepowtarzalnego wydarzenia. Wszystkie produkty są kolorystycznie i tematycznie przygotowywane pod kątem oczekiwań klientów i charakteru przyjęcia. Każdy aspekt jest bardzo dokładnie omawiany – tak, aby zmaterializować marzenia Pary Młodej. To spersonalizowane produkty, na zamówienie – przez to wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju, bo stworzone dla tej jednej, konkretnej pary.

Wesellove Dekoracje Ślubne to firma, która zrodziła się z miłości do przyjęć weselnych, a kiedy coś powstaje z miłości, nie ma miejsca na niepowodzenia i przypadki. Dlatego najlepszym dowodem na solidność pracy Kasi i jej teamu są liczni zadowoleni klienci, których przyjęcia z pewnością można zaliczyć do wymarzonych.

Zapraszamy do sklepu internetowego: https://sklep.wesellove.pl/

Oferujemy

 • Dekoracje z drewna
 • Grawer na szkle
 • Stemple drewniane
 • Pomysł na prezent
 • Koła z imionami
 • Numery stołów
 • Dekoracje sali i kościoła
 • Napis na tort
 • Podziękowania dla rodziców i świadków
 • Pudełko na koperty
 • Pudełko na obrączki

Kontakt

X