Lovegarden

dekoracja kościoła, florysta na wesele, kwiaty na wesele, kwiaty lublin, lovegarden, dekoracja sali, wiązanka ślubna, wiazanka slubna, bukiet slubny

O nas

Połączenie wiedzy i doświadczenia z przestrzeni florystyki i architektury krajobrazu to niezmienna od lat pasja Pracowni Florystycznej Lovegarden.
Dwie te niezwykle kreatywne i obszerne dziedziny sztuki i nauki, pozwalają uskrzydlać wyobraźnię, podczas tworzenia naturalnych kompozycji w każdej formie i stylistyce. Naszą mocną stroną są realizacje w stylu boho i rustykalnym, na co dzień urzeczywistniamy też marzenia w formy kwiatowe, odzwierciedlając każde życzenie Pary Młodej. Z przyjemnością tworzymy kolorowe bukiety, delikatne wianki, fantazyjne ozdoby sal weselnych oraz kościołów.

Czując się pewnie, w tym, co robimy, odkrywamy rąbek tajemnicy, proponując atrakcję weselną inną niż wszystkie. Chcesz zaskoczyć swoich gości? Zapewnić im doskonałą zabawę? Zapleć z nami wianki na swoim weselu! Omówimy poprawne techniki wykonywania wianków, pokażemy jak je zrobić i zapewnimy materiały dla gości weselnych, aby każdy chętny mógł stworzyć własny wianek.

Poza tworzeniem oprawy ślubnej zajmujemy się także dekoracjami okolicznościowymi, towarzysząc naszym Klientom w najważniejszych momentach życia. Prowadzimy wypożyczalnię dekoracji na śluby, wesela i sesje zdjęciowe.

Korzystając z usług Lovegarden, możecie być pewni, że zabierzemy Was do ogrodu pełnego miłości i piękna, a wszystko po to, aby Wasze wspomnienia właśnie tak wyglądały przez lata.

Oferujemy

  • Dekoracja sali i kościoła
  • Dekoracja ślubu plenerowego
  • Wiązanki ślubne
  • Wianki
  • Dekoracja auta
  • Warsztaty florystyczne

Kontakt

X