Atelier Słodkości

słodki stół, upominki dla gości, słodki upominek dla gości, atelier słodkości, tort weselny, lublin słodki stół, lublin, praliny

O nas

Słodki stół dawno już wszedł w kanon weselnych atrakcji, a dzięki walorom smakowym i wizualnym cieszy się niesłabnącą sympatią. Feeria barw, fantazyjne wzory i świetne smaki to zalety, które kochają wszyscy- bez względu na wiek.

Jedną z firm, która oferuje usługę słodkiego stołu na Lubelszczyźnie, jest Atelier Słodkości. Pani Marzena, która wkłada całe serce we własnoręczne dopracowanie każdego milimetra swoich realizacji, tworzy słodkie dzieła sztuki, które często stają się jedną z piękniejszych ozdób Sali  weselnej.

Przygoda Pani Marzeny z  tworzeniem słodkich stołów rozpoczęła się około dwóch lat temu, a  jak każda wielka pasja- wzięła się z miłości. To właśnie dla męża został przygotowany pierwszy tort, kiedy Atelier Słodkości nie było jeszcze w planach. To mąż od samego początku wierzył w Panią Marzenę, wspierając w realizowaniu planów. Dzięki niemu marzenie o otwarciu własnej pracowni cukierniczej nie zostało porzucone, a dziś Pani Marzena dumnie prezentuje swoje słodkie dzieła sztuki pod szyldem Atelier Słodkości.

Pracownia to przede wszystkim synonim połączenia najwyższej jakości składników z ogromną precyzją. Głównym założeniem jest to, aby wychodzące spod ręki Pani Marzeny wypieki, nie tylko doskonale się prezentowały, ale i smakowały równie wybornie. Wszystkie elementy słodkiego stołu są spełnieniem marzeń Par Młodych i odzwierciedleniem ich oczekiwań. Atelier Słodkości realizuje wszystkie tematy przewodnie i kolorystyczne jakie zaplanują sobie Państwo Młodzi. Dzięki profesjonalizmowi i precyzji, każda aranżacja jest kompletnie wykonywana przez Panią Marzenę- każdy szczegół dopracowany w stu procentach, tak aby tworzył spójną całość z dekoracją weselną.

Poza tworzeniem słodkich stołów Atelier przygotowuje również piękne torty weselne. Ten jeden z najważniejszych elementów przyjęcia, zawsze wykonany jest z wielką dbałością o każdy szczegół, tak aby był  powodem do zadowolenia Młodej Pary nie tylko ze względu na wygląd, ale i na smak. Dlatego każdy klient traktowany jest przez Panią Marzenę indywidualnie, a główną ideą, która przyświeca podczas procesu tworzenia tortu weselnego, jest osłodzenie najważniejszego dnia w życiu Pary Młodej.

Atelier Słodkości to spełnienie marzeń, które teraz spełnia marzenia i podbija serca Par Młodych. Każda realizacja jest wizualizacją miłości, która nadaje słodkości tym wyjątkowym chwilom. Pani Marzena kocha to co robi, co czuje się na każdym kroku.

Oferujemy

  • Tort weselny
  • Upominki dla gości
  • Słodki stół
  • Pralinki
  • Aranżacja słodkiego stołu
  • Dekoracja słodkiego stołu

Kontakt

X