Wyszukiwarka

Cukiernie i Piekarnie

Żadne wesele nie obejdzie się bez starannie skomponowanego menu. Jego elementem są także słodkości. Wśród pięknie udekorowanych babeczek, weselnych minitart i tradycyjnych ciast nie może zabraknąć również tortu, od którego zaczyna się słodki poczęstunek. Jeśli marzysz, by Twój tort weselny wyglądał jak dzieło sztuki i wyśmienicie smakował, sprawdź nasz katalog. W tym miejscu znajdziesz godne uwagi cukiernie, które swoimi wypiekami zachwyciły już niejedną Młodą Parę i gości.

Czytaj więcej

Torty weselne w Lublinie

W województwie lubelskim jest wiele świetnych cukierni, w których zamówisz efektowny weselny deser. Doświadczeni cukiernicy doskonale wiedzą, jak skomponować smaki, by ich wypieki na ślub rozpływały się w ustach. W polecanych przez nas cukierniach możesz wybierać pomiędzy różnymi wersjami tortów ślubnych. Twoje podniebienie z pewnością zdobędzie aromatyczny tort czekoladowy z nutą mięty albo z wiśniami w rumie, tort cytrynowy, kawowy, malinowy lub kajmakowy.

Sprawdź, jak mogą wyglądać torty weselne

Kunszt cukierników z Lublina wyraża się nie tylko w poczuciu smaku, ale także w umiejętności dekorowania tortów i składania ich w różne formy. Tort ślubny może mieć kilka poziomów oraz niemal dowolny kolor, a jego dekoracja będzie dostosowana np. do wystroju sali. Do wyboru masz weselne torty zdobione falbankami z masy cukrowej, żywymi kwiatami, świeżymi owocami, lukrem czy aromatyczną czekoladą. Już teraz zaplanuj słodki poczęstunek dla swoich gości – katalog na Lubelskiewesele.pl, pełen różnorodnych możliwości, jest do Twojej dyspozycji!

One Sweet Day

Sława i smak słodkich stołów Pani Katarzyny Grzywacz już dawno wyszły poza granice naszego województwa, stając się docenianymi dziełami sztuki cukierniczej przez prasę i indywidualnych klientów. Każda aranżacja przygotowana jest...

więcej...
  • Aranżacja słodkiego stołu
  • Podziękowania dla gości
  • Torty
  • Dobór naczyń, pater ozdobnych

Piekarnia Sarzyński

Nadrzeczna 6, 24-120 Kazimierz Dolny

Piekarnia Sarzyński to świeży chrupiący chleb, pyszne kulebiaki oraz przygotowywane z najwyższą precyzją słodkości, których można spróbować w rodzinnej restauracji. Podane z aromatyczną kawą czy herbatą w otoczeniu ciepłej atmosfery...

więcej...
  • Chleb weselny
  • Pieczywo
  • Ciasta
  • Wyroby cukiernicze

WEDDING

PLANNER

Pomoc w organizacji wesela

Sprawdź Naszą Ofertę

X