Pracownia Artystyczna Sarzyński

cukiernia, tort weselny, słodki stół, upominki dla gości, ciasta

O nas

Połączenia ponad stuletniej tradycji z innowacją i artyzmem. Inicjatorka i główna projektantka – Iga Sarzyńska to absolwentka akademii Baking Arts w San Francisco, Bonny Gordon School w Toronto oraz Peggy Porschen Academy w Londynie. Nabyte doświadczenie na drodze edukacji, tradycja cukiernictwa pielęgnowana od dzieciństwa i perfekcjonizm sprawiają, że spod ręki Pani Igi powstają rzeczy piękne, ale i wyjątkowo smaczne.

Sława pierniczków, czekolad czy tortów już dawno wyszła poza granice województwa lubelskiego – głównie ze względu na własnoręczne wykonanie z dbałością o najmniejsze nawet detale. Każdy z wyrobów Pracowni Artystycznej Sarzyński to gwarancja dopracowanego, wyjątkowego smaku zamkniętego w fantastycznej aranżacji. To doskonały wybór zarówno na przyjęcie weselne, jak i każdą inną ważną uroczystość, która – tak jak każde dzieło Pani Igi – jest wyjątkowa.

Zobaczcie sami:

http://www.art.sarzynski.com.pl/katalogi

Jeżeli szukacie osoby, która pomoże Wam we wszystkim KLIKNIJCIE TUTAJ. Razem stworzymy coś wspaniałego! Zapraszam do zapoznania się z ofertą TUTAJ.

Oferujemy

  • Tort weselny
  • Słodki stół
  • Upominki
  • Ciasta

Kontakt

X