Perfect Day by Pillow Design

biżuteria ślubna, biżuteria ślubna sutasz, ozdoby do włosów, opaska ślubna, ozdoby ślubne do włosów, dodatki ślubne, perfect day, lublin

O nas

Biżuteria to nieodłączny element stylizacji każdej Panny Młodej. Symbol kobiecości, który dzięki bogaciej palecie barw, dostępności przeróżnych wzorów i materiałów wykonania – każdy damski wizerunek czyni niepowtarzalnym i wyjątkowym.

Marka Perfect Day by Pillow Design to symbol kobiecej osobliwości wyrażony w niezwykłych projektach autorek. Butik położony w samym sercu Lublina to wyjątkowe miejsce, w którym każda przyszła Panna Młoda traktowana jest wyjątkowo i indywidualnie. W projektach niepowtarzalnej biżuterii zamyka się pasja i zamiłowanie do tworzenia piękna.

Pannom Młodym oferujemy liczne akcesoria do włosów oraz dodatki ślubne. Wszystkie modele ślubnych ozdób tworzymy w nawiązaniu do światowych trendów, czerpiąc inspirację z potrzeb i oczekiwań naszych Klientek.

Nasza oferta Perfect Day, obejmuje dwie linie biżuterii – każda skomponowana tak, aby Panny Młode mogły bez problemu odnaleźć najlepszy model dla siebie. Linia klasycznej biżuterii ślubnej z najwyższej jakości cyrkonii jubilerskich, to produkty adresowane do miłośniczek tradycji i delikatnego, acz wyrazistego wyrazu kobiecości. Natomiast linia autorskiej biżuterii ślubnej, z Pracowni Pillow Design, to małe dzieła sztuki wykonane z zachowaniem najwyższej jakości techniki haftu sutasz, oraz biżuteria ślubna i ozdoby do włosów boho, boho chick, modern i glamour.

W pracowni przygotowujemy również na tak wyjątkowy dzień, liczne dodatki i akcesoria dla Panien Młodych. Nasze Klientki znajdą tutaj pasy i aplikacje biżuteryjne do sukien, delikatne i ciepłe otulacze na ramiona, podwiązki czy bodychainy na plecy.

Z racji posiadania pracowni Pillow Design – mamy wpływ na każdy etap produkcji biżuterii, co pozwala zaoferować naszym Klientkom modele „skrojone na miarę”. Realizujemy zamówienia indywidualne kreując całokształt spójnej stylizacji tak, aby zachwycony efektem był nie tylko Pan Młody oraz weselni goście, ale i przede wszystkim Panna Młoda. Sprawiamy, by kobiety w tym wyjątkowym dniu czuły się najpiękniejsze na świecie – bo na to właśnie naszym zadaniem zasługują.

Oferujemy

  • Biżuteria ślubna
  • Biżuteria ślubna sutasz
  • Ozdoby do włosów
  • Opaski i wianki biżuteryjne
  • Dodatki ślubne

Kontakt

X