WOW Fotobudka

atrakcje weselne, fotobudka, fotolustro, stojące napisy, love, lublin, wow fotobudka

O nas

Biorąc pod uwagę fakt, że atrakcje weselne to doskonałe urozmaicenie zabawy – należy pamiętać, że kluczem do sukcesu jest odpowiednie dobranie i zaplanowanie danych atrakcji. Ważne, aby goście mieli czas przede wszystkim na wspólne biesiadowanie i tańce, a dodatkowe możliwości były subtelnym dopełnieniem całokształtu zabawy.

Fotolustro to jeden z najlepszych pomysłów! Rozwiązanie, z którego dzięki prostej obsłudze mogą skorzystać zarówno młodsi jak i starsi uczestnicy wesela. Pamiątkowe fotki z przyjęcia doskonale sprawdzą się jako urocza pamiątka dla Gości i doskonała ozdoba do księgi życzeń dla Pary Młodej.

Wynajem fotobudki – Lublin

WOW Fotobudka to gwarancja mnóstwa uśmiechu, zadowolenia i świetnej zabawy połączonej z integracją. Rodzina i przyjaciele Pary Młodej mają szanse wzajemnie się poznać i zachować piękne wspomnienia w postaci wspólnego zdjęcia, dzięki któremu każdemu uczestnikowi wesela miło i z sentymentem będzie się wracało do wspólnych chwil. Wysoka jakość fotografii gwarantuje utrzymanie pamiątki w doskonałym stanie przez wiele lat, a możliwość zabawnego charakteryzowania fotek, dzięki odpowiedniemu programowi dostosowanemu do klimatów przyjęć weselnych – sprawi, że pamiątka będzie przywoływać jedynie miłe wspomnienia. Jeśli szukacie atrakcji, dzięki której Wasze wesele zapadnie pozytywnie w pamięci gości – to jest to rozwiązanie dla Was!

OFERUJEMY:

  • Niespotykane okrągłe Fotolustro RING z ekranem o średnicy 24 cale, wysokość 1,9 m (dedykowane na wesela i imprezy dla dorosłych)
  • Interaktywne Fotolustro z ekranem dotykowym o przekątnej 60 cali (sprawdza się zarówno na imprezach dla dorosłych, jak i dla dzieci)
  • Dodatki do fotolustra: podświetlana biała ścianka LED, czerwony dywan i srebrne słupki
  • Napis LOVE

W cenie każdorazowego wynajmu fotobudki: personalizacja wydruku, dowolny układ zdjęć, dowolne tło fotograficzne, gadżety, prywatna galeria z imprezy na stronie internetowej wowfotobudka.pl (dostęp chroniony hasłem), zdjęcia bez limitu, asystent. W pakiecie VIP i BUSINESS Księga Gości GRATIS!

Dojazd w obrębie 50 km od miasta Lublin gratis. Poza tym obszarem 1,50 zł dopłaty za każdy kilometr.

Cennik znajduje się TUTAJ

Jeżeli szukacie osoby, która pomoże Wam we wszystkim KLIKNIJCIE TUTAJ. Razem stworzymy coś wspaniałego! Zapraszam do zapoznania się z ofertą TUTAJ.

Oferujemy

  • Niespotykane okrągłe fotolustro RING
  • Interaktywne fotolustro z ekranem dotykowym
  • Napis LOVE
  • Podświetlana biała ścianka LED
  • Czerwony dywan oraz srebrne słupki

Kontakt

X