Proseccovan Amadeo van Vino

proseccovan, prosecco van, wino białe, wino czerwone, prosecco, atrakcja weselna, lemoniady, alkoholowy samochod, Amadeo van Vino, Koktajle na bazie prosecco, lemoniada dla dzieci

O nas

Nieodłącznym elementem przyjęcia weselnego są atrakcje, które zapewniają Gościom piękne wspomnienia, ale i są przy okazji pretekstem do wspólnych rozmów czy zabawy. Od jakiegoś czasu już jedną z atrakcji weselnych, która szturmem wdarła się w serca i sympatię weselników jest prosecco van. Proseccovan od Amadeo van Vino to gwarancja świetnej zabawy, doskonałego smaku i stylu w jednym. Ta należąca do najmodniejszych atrakcji weselnych sprawdzi się nie tylko podczas pierwszego dnia przyjęcia, ale i podczas poprawin.

Atrakcje weselne – Prosecco Van

Niezwykle gustowny trójkołowiec Piaggio Ape we włoskim stylu przystosowany jest do serwowania wina musującego typu prosecco białe i różowe, wina białego, wina czerwonego, koktajli na bazie pro secco, piwa oraz lemoniady dla najmłodszych. Specjalna konstrukcja pozwala na serwowanie zimnych, orzeźwiających drinków – co w porze upalnego lata będzie znacznym udogodnieniem i świetną alternatywą dla ciężkich alkoholi. Piaggio Ape naprawdę jeździ więc w ciągu kilku chwil można zmienić jego położenie, a dzięki niewielkim rozmiarom w każdej przestrzeni odnajdzie się świetnie. Doskonałą na pewno będzie ta w otoczeniu scenerii przyrody w ogrodzie, czy w altanie, ale też przestrzeń sali weselnej.

Prosecco van sam w sobie jest świetną aranżacją dekoracyjną i nietuzinkowym tłem do zdjęć. Na pamiątkowych fotografiach z sesji zdjęciowych również prezentuje się wdzięcznie i elegancko. Nastrojowe oświetlenie i elementy dekoracyjne jako ozdoby wana po zmroku zamieniają go w stylowy, niezwykle klimatyczny element całokształtu przyjęcia. Dołączona strefa relaksu w zestawie z trójkołowcem, nie tylko zauroczy gości i pozytywnie ich zaskoczy, ale stworzy też miejsce do spotkań i chwili rozmowy w anturażu romantycznej atmosfery.

Oferujemy

  • Wino musujące typu prosecco białe i różowe,
  • Stylowy trójkołowiec w włoskim stylu
  • Wino białe, wino czerwone
  • Koktajle na bazie prosecco
  • Piwo
  • Lemoniada dla najmłodszych
  • Strefa relaksu
  • Oświetlenie vana oraz dekoracje

Kontakt

X